2737
2734
عنوان

کیا دختر دارن ؟

636 بازدید | 81 پست

دختر من نه سال و خورده ای  یعنی دورش بگردم  ماه ب تموم‌معناس خدا اینو واسم یدونه آفریده  

مهربون البته با خودم با داداشش بد اخلاق 

تمیز و مرتب 

زرنگ بخدا از خودم بهتر کار میکنه 

من تا ظرف بشورم  . هستی  مامان  جارو برقی میکشه گردگیری بخدا از خودم بهتر انقدررررررررررررر زرنگه ک هر چقد میگم بشین مامان میگه نه

چای دم میکنه چای میریزه  

بخدا گل توی خونمه میدرخشه فقط  

موهاش بلنده تا باسنش خودش میبافه هر روز ی مدل 

انقدر تمیز و مرتبه ک حد نداره 🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩

دخترای شمام کار میکنن؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط عکس

سایت درسته؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

دلم نمیاد از بچم تعریف کنم جایی که خیلیا چشم انتظارن

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2738
خدا حفظتش کنه برات، چطور میخوای این فرشته رو شوهر بدی بره!!!

وای خدا نکنه . میخوام فقط درس بخونه 😍

ی اسپند دود بده برا این خانوم خانوما 😍

ترکیده بودم چرا 😶خدا نگذره ازش واس خاطر ست کردن ریشش با لباسش کاربری نازنینمو ترکوند۹/۹/۹۹ببینم خدا چی میخواد ایشالا ک خوب بخواد 😄
دلم نمیاد از بچم تعریف کنم جایی که خیلیا چشم انتظارن

تعریف نمیگم بکن 

میگم دختر توام کار میکنه؟

خدا بهت ببخشه دختر من نزدیک ۲۶ ماهشه 

خدا حفظش کنه 

بزا بزرگ شه خیلی همدمت میشه

خدا بهت ببخشه دختر من نزدیک ۲۶ ماهشه 

من یه دختر 15 ماهه دارم هنوز راه نمیره...مبلا رو میگیره تند تند اینور اونور میره ولی تنها واینمیسته حتی...چیکار کنم؟؟کی راه میرع پ

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
2706