2737
2734
عنوان

وحشی

327 بازدید | 11 پست

@وحشی____   خدا وکیلی بگو چند سالته دختری اسمت چیه😂😂😂😂تاپیک میزنی جواب نمیدی اون تاپیک مینا تو چمن چقد خندیدم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تاپیکشو دیدم😂😂😂😂

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
2728

خدایا شفاش بده

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
سلااااام خااااانوووومی ... حالت چطوره ؟ خوبی؟

سلام عزیزم خوبی . ای شکر .....

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2738
قربونت منم خوبم ، شیمی درمانی خوب پیش میره ؟

آزمایش دادم  ن اون که که خیلی بعدش قاط میزنم . 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ببخشید جمله ات یه جوری بود نفهمیدم    

آزمایش میدم که ببینم چی ب چی شده . 

شیمی درمانی بعدش حالم بده قاط میزنم . حالت تهوع      ..

آزمایش میدم که ببینم چی ب چی شده .  شیمی درمانی بعدش حالم بده قاط میزنم . حالت تهوع  &nbs ...

ایشالله که به جوابای خوب میرسی 

تو بدنت جوونه ماشاالله حتما از پسش بر میای 

بسپرش به خدا ..... 

ایشالله خبر سلامتیتو بشنویم

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد...