2726
عنوان

کیا از ساب استفاده کردن؟

566 بازدید | 15 پست

واسه چه مواردی استفاده کردید

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ساب سیستم ماشین منظورته؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیبایی مهرگان گوشیدم خیلی قبلنا

بعد ۳ ماه داشت نتیجه میداد که یهوووووو یکی از تاکیداتش رو دیدم(که قبلا به چشمم نیومده بود از بس تاکیداتش زیاد بود) و نمیخواستمش و دیگه گوش ندادم😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
زیبایی مهرگان گوشیدم خیلی قبلنا بعد ۳ ماه داشت نتیجه میداد که یهوووووو یکی از تاکیداتش رو دیدم(که ق ...

اگه تاکیدات بصورت نوشته باشه و ب زبانی باشه ک ما نمیدونیم تاثیرشو میزاره دیگه درسته؟؟لزوما ک اینطوری نیست حتنا ب زبانی ک بلد هستیم تاکیدات رو ببینیم؟؟

میشه یکم توضیح بدی صحبت میکنن و باید گوش بدید یا چیز دیگس

نه صداهای پنهانه .تاکیدات رو شما نباید بشنوی.

اگر سابی تاکیداتش قابل شنیدن باشه باید با صدا کم گوش داد ک شنیده نشه

چون ضمیر خودآگاه مقاومت میکنه و نمیذاره ناخوداگاه کارشو بکنه

شما فقط صدا موسیقی و یا اهنگی که سازنده گداشته رو میشنوید

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اگه تاکیدات بصورت نوشته باشه و ب زبانی باشه ک ما نمیدونیم تاثیرشو میزاره دیگه درسته؟؟لزوما ک اینطوری ...

ضمیر خوداگاه نباید متوجه تاکیدات بشه و بفهمتشون

ضمیر ناخوداگاهم که همه زبانی رو میفهمه

خیلیا از سابای خارجی بهتر نتیجه میدیدن

ضمیر خوداگاه نباید متوجه تاکیدات بشه و بفهمتشون ضمیر ناخوداگاهم که همه زبانی رو میفهمه خیلیا از سا ...

اوهوم منم شنیده بودم 

پس اگه خودآگاه نباید متوجه بشه نباید روش هم تمرکز کنیم ؟؟ینی موقعی ک دارم ب ساب بینی کوچیک کوش میدم در حینش ب این فک کنم ک بینیم کوچیک شده یا فک نکنم؟؟

اوهوم منم شنیده بودم  پس اگه خودآگاه نباید متوجه بشه نباید روش هم تمرکز کنیم ؟؟ینی موقعی ک دار ...

خودآکاه رو میگن متوجه تاکیدات ساب نباید بشه یعنی نباید ما تاکیدات رو بشنویم

میتونی مطمین باشی که بینیت کوچیکه و از بینی ایده الت لذت ببری😁

من واسه ذهنم و ثروت

تاثیر داشته

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2706