2737
2734
نه والا من اتفاقا پلی کیستیک شدید بودم وحتی شده بود ۵ ماه پریودنمیشدم  همیشه باآمپول پریودمیش ...

منم تنبلی داشتم از این یکم میترسم ولی حدود 7.8 کیلو کم کردم پریودامم تقریبا داره منظم میشه

میترسم😕😑😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست ها کم و ریز بود ویتامین ای داد با متفورمین،زود رفع شد.

منم دکتر گفته تخمدان چپم کیست داره ۳۸م م چون پریودممم عقب افتاده بود امپول داد زدم پری شدم با ی بسته قرص جلوگیری  میخاستم ببینم خوب میشه

من با صد کیلو وزن

همون ماه اول که کاندوم گذاشتم کنار

به قصد بچه دار شدن

باردار شدم 😍

انشالله دامن همه آرزومندان سبز بشه 😍

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
2728
من ی سال بعد اقدام با دارو البته سقط شد  الان بعد سقطم ی بار پریود شدم دکترم میگه پیشگیری نکن ...

منم ماه قبل سقط داشتم خدا برا هیچ کس نخواد

ولی دلم برا بارداری بعدی خیلی روشنه

برای همسرتون هم گرمیجات مخصوصا عسل استفاده کنین‌.تو نت سرچ کن.

ممنون عزیزم ب نظرتون روزی ک احتمالا روز تخمک گزاریم هست سونو گرافی بدم وضع فولیکام رو بدونم؟؟یا لازم نیست؟

2738
منم تنبلی داشتم از این یکم میترسم ولی حدود 7.8 کیلو کم کردم پریودامم تقریبا داره منظم میشه میترسم😕 ...

ترس رو بزار کنار که از هرچی بترسی تجربه میکنی همونو...فقط توکل کن به خدا وبیخیال باش ...ان شاا.که موفق میشی

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
منم تنبلی داشتم از این یکم میترسم ولی حدود 7.8 کیلو کم کردم پریودامم تقریبا داره منظم میشه میترسم😕 ...

همین وزن کم کردنتون توی زودباردارشدنتون قطعا تاثیرمثبتی داره

فقط بی خیال باشید اصلا بهش فکرم‌نکنید

باورکنیداگه آرامش داشته باشید خیلی زود باردارمیشیدانشالله

منم خیلی ازین چیزا میترسم اولا عین خیالم نیود نی نی سایت اومدم ترس گرفتم😐😞😞😞

منم الان دیگه ترس سقط گرفتم دست خودم نیستا جالبه هرکی رو میبینم بارداره مثلا ماه آخره سالم و سلامته همش میگم چطور تونسته ۹ ماه یعنی احساس میکنم ی کار غیر ممکنه بارداری و زایمان واسم 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
ترس رو بزار کنار که از هرچی بترسی تجربه میکنی همونو...فقط توکل کن به خدا وبیخیال باش ...ان شاا.که مو ...

ان شالله مرسی عزیزم وقتی کسی بهم دلگرمی میده اروم میشم ممنون از لطفت❤❤

منم ماه قبل سقط داشتم خدا برا هیچ کس نخواد ولی دلم برا بارداری بعدی خیلی روشنه

من از لحاظ روحی آماده نیستم ترس سقط دارم احساس میکنم هیچ وقت نمیتونم بچه دار شم 

البتع تصمیم گرفتم برم پیش مشاور حلش کنم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2706