2737
2734

پسرم به پروتئین گاوی حساسیت داره هر چه رژیم میگیرم تاثیر نداره اسهالش خوب نمیشه امروز هم دوباره داخل مدفوعش خون دیدم دکتر هم چندین بار بردمش ولی خوب نمیشه کسی راه حلی داره به جز شیر خشک ممنون میشم کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید چیزایی ک میخوری رو محدود کنی و کم کم چیزای جدید بخوری تا ۵.۶روز ببینی پسرت علایم نشون میده یانه  

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن
2738
باید چیزایی ک میخوری رو محدود کنی و کم کم چیزای جدید بخوری تا ۵.۶روز ببینی پسرت علایم نشون میده یانه ...

یعنی ممکن به چیزای غیر از پروتئین گاوی هم حساسیت داشته باشه

امکان داره علاوه برپروتئین گاوی به چیز دیگه ای هم حساسیت داشته باشین 

امکان داره چون من پروتئین هیچی نمی خورم بازم همون جوریه فقط یه دو سه روز خوب شده تو این دو ماه و نیم

2706