2733
2734
زردی .  لاغری شدید  بی اشتهایی  ریزش مو . خون ب دماغ ولی من خون ب دماغ شک کردند و ...

شاید سرطان خون نیست!

مطمینی درست تشخیص داده اند؟

دورت بگردم...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
شاید سرطان خون نیست! مطمینی درست تشخیص داده اند؟ دورت بگردم...

عزیزم 2 جلسه هست شیمی درمانی میشم . بعله . من خودم 1 ماه میدونم داییم خیلی وقت میدونست 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم 2 جلسه هست شیمی درمانی میشم . بعله . من خودم 1 ماه میدونم داییم خیلی وقت میدونست 

بلا دور باشه... ان شاءالله خوب میشی.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731