2726
عنوان

درمان کرونا ، بیایید 🔊🔊🔊🔊

246 بازدید | 11 پست

سلام اولش بگم نریزید سرم بگید نه کرونا درمان نداره و ال و بل

خودم میدونم نداره

اینا راهکارای مکمله

هرکس خودش هرکار دوس داره کنه

منم اونچه بلدم میگم

و اما راهکارها

اول از همه سرخ کردنی ممنوع

استرس و ترس ممنوع

دوم

مایعات داغ . سوپ . دمنوش داغ . خوراک مقوی 

سوم

گیاه پونه بمقدار زیاد با اویشن شیرازی و پنیرک و بومادران با اب بپزید . با ارد گندم و جو مخلوط کنید . بمالید روی پارچه بزارید از زیر چانه تا پایین سینه بیمار هم جلو هم پشت 

روزی دو بار هر بار ۵ ساعت

بمدت ده روز

روغن مالی سینه ماساژ دادن بسمت بالا 

قورت ندادن خلط ها

باید سرفه خشک تبدیل بشه به سرفه خلط دار

تنها راه خروج اخلاط است 

انتی بیوتیک خلط ها را در همان جا خشک میکند و نگه میدارد و باعث درد بدتر میشود انگار سنگ اون قسمت مونده

ولی باید این اخلاط خارج بشن

راه درمان صحیح اینه

🌸🌸🌸

تا جایی که میشه خودتون درمان کنین . بیمارستان بعلت وایتکس و الکل ریه رو خشک تر میکنه هدف نرم شدن ریه و خروج اخلاط است

طبع ویروس و باکتری سرد است پس باید گرمیها رو خورد

بخور دادن واجبه . باید ریه و مجاری بدن نرم و گرم بشن 

تا اخلاط خارج بشن

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

خلط که بدتره طرف تند تند سرفه میکنه حتی بدتر از خشکه من کرونا داشتم اول گلوم میسوخت بعد چند وقت خلط اورد جوری سرفه میکردم که خون میاوردم بالا از وقتی خلط گلوم زیاد شد تنگی نفس گرفتم این اشتباه رو نکنید خلط با این بیماری هیچ کاربردی نداره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلط که بدتره طرف تند تند سرفه میکنه حتی بدتر از خشکه من کرونا داشتم اول گلوم میسوخت بعد چند وقت خلط ...

دوست عزیزم خلط اگر داخل بدن بمونه سفت میشه و میشه کیست و توده و خدانکرده چیزای دیگه

خلط باید خارج بشه 

2728

ممنون ازاطلاعات خوبت ولی داروی امام کاظم به اون اهمیت فراموش کردی  دیگه اینکه بعضی کاربرا متاسفانه اینطوری اند که هنوز درمانهای طبیعی وسنتی رو باور نکردند شاید اطلاعاتشون کمه وفکرمی کنند چون مرگ ومیر بالاست  نقش سیستم ایمنی وتغذیه مناسب روفراموش کردند

ممنون ازاطلاعات خوبت ولی داروی امام کاظم به اون اهمیت فراموش کردی  دیگه اینکه بعضی کاربرا متاسف ...

بله دارو امام کاظم ع بدلیل گرم و خشک بودنش عالیه 

واقعا بحث درمان اونقد سخت نیس

ما بلد نیستیم

فست فود سرخ کردنی

سیستم ایمنی ضعیف

سرد شدن طبعها

بله دارو امام کاظم ع بدلیل گرم و خشک بودنش عالیه  واقعا بحث درمان اونقد سخت نیس ما بلد نیستیم ...

من همین الانش هم معتقدم که کرونا درمان داره منتها تو خونه ودرمانهای سنتی نه داروهای شیمیایی

لطفا تو ایام کرونا و سرما

سرخکردنی فست فود سردیجات ماست دوغ پنیر نخورید

شیر گرم بخورید

مایعات

سوپ

کباب برگ 

اگر دارید 

بخورید 

بهر نحو شد از لباس و غیره بزنید ولی تقویت کنید بدنتونو

من همین الانش هم معتقدم که کرونا درمان داره منتها تو خونه ودرمانهای سنتی نه داروهای شیمیایی

بله . بیماری وجود نداره که درمان نداشته باشه . ادمها هنوز بلد نیستن اما خدا بلده من به هدایت خدا ایمان دارم خودم بیماری دارم خدا هدایتم میکنه حتی معتقدم اون بیماریهام که میگن درمان نداره اگر خدا هدایت کنه و کسی از خدا بخواد خدا بهش میفهمونه حتما 

بله . بیماری وجود نداره که درمان نداشته باشه . ادمها هنوز بلد نیستن اما خدا بلده من به هدایت خدا ایم ...

دقیقا منم معتقدم خدا هر دردی داده درمانش هم در طبیعت نهاده منتها بعضی رو هنوز پی نبردیم وشدیدا معتقدم  به همین دلیل به احادیث طبی پیامبر وائمه کاملا ایمان دارم

دقیقا منم معتقدم خدا هر دردی داده درمانش هم در طبیعت نهاده منتها بعضی رو هنوز پی نبردیم وشدیدا معتقد ...

درسته

امیدوارم هر بیماری به درمان دردش هدایت بشه

خدایا خودت شفا عطا کن 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏