2726
عنوان

زندگیه تقلیدی 🙃

161 بازدید | 10 پست

چند وقته دنبال تینم که یه آدم دیگه بشه مال یه روز دو روز نیس چهار سالی هس که در تلاشم برای تغییر و کمک به خودم تا حدودی هم موفق بودم کلا در تلاشم که بهترین خودم باشم 

چند وقته دارم درمورد سبک زندگیا و لایف استایل ها مطالعه می کنم به این نتیجه رسیدم ما فقط هرچیو دیدیم تقلید کردیم ما نه اسلامی زندگی می کنیم نه غربی نه حتی آسیایی و ایرانی ما فقط یاد گرفتیم تقلید کنیم و این باعث تمام گرفتاری ها و گم گشتگی های ماست 🙃

خب بگردو پیدا کن تقلید نکن

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چیکارا کردی واسه تغییرزندگیت؟

خیلی رو خودم کار کردم حرف مردم برام مهم نباشه شاید این بهترین کاری بوده که تو این 4 سال کردم خیلی هدفای مهم تری دارم اما یکیش این بوده که بهش تا حدی رسیدم

خیلی رو خودم کار کردم حرف مردم برام مهم نباشه شاید این بهترین کاری بوده که تو این 4 سال کردم خیلی هد ...

احسنت داری

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

من فقط خودمم

دوست ندارم مثل دیگران باشم

یه بار به دنیا اومدم پس باید خودم باشم و برای خودم زندگی کنم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
سخته اما قطعا شدنی 

موفق میشی به امید خدا🙏🌺🌺🌺

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......