2737
2734
عنوان

خانوماحس میکنم عقب افتادم

192 بازدید | 24 پست

خانوما کلی هدف وارزو دارم و دارم واسه رسیدن بهشون تلاش میکنم البته یه وقفه هم افتاد ولی دارم جبران میکنم 22سالمه سمپادی بودم دیپلم گرفتم گواهینامه هم گرفتم کسی هم تو زندگیم نیست فعلا هم نمیخوام باشه ولی مامانم مدام میزنه تو سرم میگه هیچی نشدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خندم گرف به اسم تاپیکت😐😂

عزیزم هر کسی تو یه سنی به چیزی میرسه حرف بقیه واست مهم نباشه بخدا منم پشت کنکورم کلی حرف شنیدم ولی واسم مهم نیس

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
2731
هنوز خیلی وقت داری برای پیشرفت  تلاشت رو بکن اصلا تسلیم و نا امید نشو

درسته ولی مامانم تا کار دستم نده ول کن نیست پدرمو در آورده افسردگی وسواس داره منم مثل خودش کرده

الان دانشجویید؟چه رشته ای ؟تلقین نکنید فکر می کنم شخصیتتون صفر و صد قطعا هم خانواده تو، این دیدگاهتون تاثیر داشتن.نمی تونید راحت باشید مدام رقابت می کنید واسه همین حس می کنی عقبی 

2738
خندم گرف به اسم تاپیکت😐😂 عزیزم هر کسی تو یه سنی به چیزی میرسه حرف بقیه واست مهم نباشه بخدا منم پش ...

تو خونه اصلا آرامش ندارم بابام مدام می پرسه مشکلت چیه انقد دپرسی نمیدونن زنش پدرمو در آورده 

الان دانشجویید؟چه رشته ای ؟تلقین نکنید فکر می کنم شخصیتتون صفر و صد قطعا هم خانواده تو، این دیدگاهتو ...

میخوام مجددا کنکور شرکت کنم درسته چون همیشه من زبون زد خاص وعام بودم الان که دیگه کسی اسممو نمیاره مامانم داره زجرکشم میکنه 

تو خونه اصلا آرامش ندارم بابام مدام می پرسه مشکلت چیه انقد دپرسی نمیدونن زنش پدرمو در آ ...

حساس نشو منم اینقد حرف میشنوم یا مقایسه کلا کار پدر مادرا اینه زیاد اهمیت نده ثابت کن بهشون😉

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
اهمیت نده  از کارات نگو بهش

مگه میشه یعنی نمیدونی اس ام اسای گوشیمو هم چک میکنه میرم اتاقم درو میبندم میاد تو اتاق یا داداشم اذیت میکنه حرفشو گوش نمیده بهش میگه تو هم مثل اون شدی 

حساس نشو منم اینقد حرف میشنوم یا مقایسه کلا کار پدر مادرا اینه زیاد اهمیت نده ثابت کن بهشون😉

عزیزم بابت تمرکز داشته باشیم تا بتونیم خوب بخونیم ولی وقتی از دستش آرامش ندارم چطور میتونم تمرکز داشته باشم میخوام واسه خودم انگیزه درست کنم هم نمیزاره کافیه یه موزیک بزارم واسه روحیم برقصم قیامت به پا میکنه میگه تو اصلا حواست یه جای دیگس

میخوام مجددا کنکور شرکت کنم درسته چون همیشه من زبون زد خاص وعام بودم الان که دیگه کسی اسممو نمیاره م ...

منم همین وضعیتو داشتم اما تصمیم گرفتم بهشون بگم من کامل نیستم افسردگی شدیدی به خاطراول بودن تو هر چیزی گرفتم باعث شد کنکور امسال چیزی میخوام نشه اما دارم می خونم برای سال بعد کلا افکارمو تغییر دادم

2706