2733
2734
عنوان

قراره جاری جدید بیاد خیلی خوشگل و تپل سفید😍

| مشاهده متن کامل بحث + 16671 بازدید | 190 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهم شوهرته اصلابهش فک نکن لابد توروهمینطوری دوست داشته که باهات ازدواج کرده منم تپلم ولی وقتی به این فک میکنم که من بایدلاغرکنم شوهرم میگه مهم منم که اینطوری دوست دارم

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
2738

جاری من سفیده منم سبزه اما خیلی بامهرتر از جاری بعد توجمع گفت سفید خوشگله چیه سبزه حالا خانواده شوهر وهمه گفته بودن توخیلی سر تری منم توروش گفتم سفیدد سیاه نداره مهم اینه که با مهر باشی خوب خر هم سفیده

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

مقایسه شدن حس خیلی بدیه.منم جاری جدید تازه گرفتم همش از خوشکلی و قد بلندش حرف میزنن.مادرشوهرم میگفت فلانی گفته مث این عروسات کوتاه نیس گفتم نه قد بالا بلند و...ایا قد 162 کوتاه؟؟😢😢😢

سعی کن خودت باشی ،مقایسه ادم رو از پا درمیاره 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

یه جمله گفتی منکه برام مهم نیست بعدش هر چی تو دلت بود گفتی😂😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706