2726

مسئله این است...

بچها واسه بلک فرایدی از کدومشون خرید میکنید شما

فک میکنم پیشگام نگار معتبرتره

کیا تاحالا ازشون خرید داشتن

ممنون میشم نظراتونو بدونم

ریپلای مخالف جواب نمیدم خودتو خسته نکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ی سری ماسک از ی نفر خریدم ک زده بود وارد کنندشون پیشگام نگارن حالا نمیدونم خودشون اگ بفروشن ارزونتره یانه 

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
من از همممممشون خرید داشتم.ولی به نظرم‌موتن رو با خانومی از بقیه گرونتر بودن.بهتر از همه دیجی کالا ب ...

من محصولی رو که میخوام خانومی نداره، شما که از دیجی کالا خرید کردی، دیجی کالا چیزای آرایشی بهداشتیش اصله؟! 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
من محصولی رو که میخوام خانومی نداره، شما که از دیجی کالا خرید کردی، دیجی کالا چیزای آرایشی بهداشتیش ...

آره .فقط باید از قبل بدونی چی میخوای بخری.مارکای مطمئن و خوبو بگیر

آره .فقط باید از قبل بدونی چی میخوای بخری.مارکای مطمئن و خوبو بگیر

مرسی گلم 🌹 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...