2726
عنوان

از نزدیک بودنش ب خانم ها اعصابم خورد میشه😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 154 پست
شوهر منم استاد دانشگاه هست بعضیاز دانشجوها برا نمره  خیلی کرم میریزن🤭ولی چه میشه کرد مهم ذات آ ...

حالا اون استاده این ۵ ساعت تو صورت طرفه خیلی بده😕

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه هنوز ازدواج نکردی..منصرف شو..چون اینجور که معلومه  همیشه اذیت میشی

ازدواج نکردم هنوز ،،، ولی خیلی اذیت میشم

2728

نشون نده بهش ک حساسی

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خب یعنی فقط خانم های مجرد و سینگل بگور میرن یعنی الان شوهر و دوست پسرای اون خانم ها هم حساس میشن که چرا دست یه اقا تو حلق خانمشونه😐 حساس نشو حساس نشو😀

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
فک کنم تقریبا بدونه 😬

😁

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب یعنی فقط خانم های مجرد و سینگل بگور میرن یعنی الان شوهر و دوست پسرای اون خانم ها هم حساس میشن که ...

ن ولی اینکه همش با خانم ها سر و کار داره زنگ میزنن و ... خوشم نمیاد

عزیزم خوب چه میشه کرد برا همینه که میگن دکتر محرم نیست و باید رفت پیش دکتر زن اما کو‌گوش شنوا

ب جدایی فکر میکنم واقعا 

تحمل ندارم این شرایطو

2706