2733
2734
عنوان

بیمارستان نیکان یا صارم؟

225 بازدید | 13 پست

سلام کسی میتونه ب من کمک کنه که کدوم بیمارستان بهتره برای دوران بارداری و زایمان؟

نیکان یا صارم؟؟ یا ...‌‌؟!!!

میخام تو این دوران آرامش داشته باشم. ممنون میشم که راهنماییم کنید‌.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من صارم رفتم برا ویزیت خیلی شلوغه واسه هر نفر هم ۱ دقیقه بیشتر پیش دکتر نیستن!!! ولی نیکان نرفتم نمی ...

نیکان کلا محله اش خلوت. فکر نکنم خیلی شلوغ باشه. صارم من شنیدم شلوغ. نیکان نزدیک خونه ماست. کلا محله شلوغی نبست

من بیمارستان مادران هستم خیلی خلوته و خوبه ۳۰تا تخت کلا بیشتر نداره فقطم زایشگاس خصوصیه اونم خواستی ...

ممنون عزیزم تحقیق میکنم. 

شما ک اونجا میری میشه در مورد دکتر ها و تمیز بودنش و هزینه زایمانش یه کوچولو توضیح بدین؟!!

ممنون عزیزم تحقیق میکنم.  شما ک اونجا میری میشه در مورد دکتر ها و تمیز بودنش و هزینه زایمانش ی ...

اره خیلی تمیز و آروم چون من رو این دو تا خیلی حساس بودم اینجا رو انتخاب کردم بیمارستانای دیگه بخشای دیگه ای ام دارن باعث شلوغی میشه اما اینجا فقط زایشگاهه 

من فروردین زایمان دارم فک کنم تا اون موقع هزینه ش بالاتر میره اما الان ک پرسیدم ۶تومن طبیعیه ولی سزارین رو نمیدونم عزیزدلم بیمه تامین اجتماعی ام قبول میکنخ اما ی درصد خیلی کم اگه تکمیلی داشته باشی خیلی ارزون میشه

دکترهاشم تا اونجا ک میدونم خیلی خوبن 

2738
اره خیلی تمیز و آروم چون من رو این دو تا خیلی حساس بودم اینجا رو انتخاب کردم بیمارستانای دیگه بخشای ...

وای عزیزم ممنون ک برام وقت گذاشتی و توضیح دادی 😘😘

منم حساس بودم ک فقط زایشگاه باشه چون تو این وضعیت بیماری ک هست بیمارستان کاملا خصوصی زایمان کمتر آلوده است . 

بازم ممنون ک راهنماییم کردین. 

وای عزیزم ممنون ک برام وقت گذاشتی و توضیح دادی 😘😘 منم حساس بودم ک فقط زایشگاه باشه چون تو این وضع ...

فدات عزیزدلم کاری نکردم این اطلاعات برای چن ماه پیشه ببین زنگ بزن خود بیمارستان اگه خواستی بهتر راهنماییت میکنه اما من از نزدیک دیدم خیلی خوب بود امیدوارم زایمان خیلی خوبی داشته باشی عزیزم 

فدات عزیزدلم کاری نکردم این اطلاعات برای چن ماه پیشه ببین زنگ بزن خود بیمارستان اگه خواستی بهتر راهن ...

ممنون عزیزدلم امیدوارم به شادی و خوشی و سلامت فروردین آلوچه تون رو بغل کنی مامان مهربون 😊😍