2091
2079
عنوان

اشک ها رازهای خیس منند...

| مشاهده متن کامل بحث + 99190 بازدید | 13103 پست
عکسم نمیاد اخه وگرنه میگفتم صب کن یه لحظه

روی عنوان نگه داشتم ‌‌کپی کردم ولی موقع پیست کردن چند خط لینک اومد 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب ، گاهی هم تَبَر می آورد.                                                                  مدیر تاپیک های شعر: اشک ها رازهای خیس منند      و   عاشقانه های خیس         با احترام و افتخار ، شما دوستان رو دعوت می کنم به تاپیک عاشقانه های خیس 💛
سلام دوست عزیز هروقت نیت کردید و فاتحه خوندین بگین به نیتتون باز میکنم 🌹🌹🌹🌹

نیت کردم گلم

ممنونم ازت عزیزم 

میشه هرکی امضامو دید واسم دعا کنه خدا به منم ی نی نی صحیح و سالم بده و واسم یک صلوات بفرسته🌹🌹
امروز چالشتو شعرشو گفتما فلفلی جان

سلام جان جانانم  نبودم تازه اومدم دارم لایکارو جواب میدم و میام میرسم باید همه مشقا رو خط بزنم خب 😁🤩🤩🤩

💖گفتم غم تو دارم ، چیزی نگفت و بگذشت 💓حافظ خوشا بحالت ، یارم گذشت و یارت ، گفتا غمت سرآید💗🍂🍃 💙 حافِظ کُجای کاری❓ فالَت ، غَلط درآمد❌ گُفتی غمَت😔سرآید.... این عُمر بود سرآمَد💔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ای جان  سپاس  ولی من نتونستم انجام بدم

ببین 

اول برو رو عنوان تایپکت :اشکها رازهای خیس منند...

انگشتتو روش نگه دار

یه صفحه باز میشه

دوم:تو گزینه های صفحه« کپی پیوند»هست برن روش کپی میشه تو حافظه گوشیت

سوم:برو امضات ویرایش که زدی اون عکس زنجیر مانند هست روش اونو بزن

چهار :کلمهurl نوشته رو اون قسمت نگهدار چسباندن یا الصاق میاد بزن لینکت بیفته اونجا

پنج:همونجا قسمتTextهرمتنی دوست داری بنویس

ششم:گوشه پاین سمت چپ کلمه Updateرو بزن 

هفتم:تغییرات امضارو بزن ثبت شه

🌹🙏دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنین🙏🌹
روی عنوان نگه داشتم ‌‌کپی کردم ولی موقع پیست کردن چند خط لینک اومد 

اره وقتی ارسال میشه کمتر میشه خطاش و مخصوصا اون مدلی که گفتم خودت متن بزنی بهش کمترم میشه

2077
سلام جان جانانم  نبودم تازه اومدم دارم لایکارو جواب میدم و میام میرسم باید همه مشقا رو خط بزنم ...

بااااشه صفحه ۳۱ بر منه نازبانو تعریف کرد ذوق مرگ شدم😍😂😂😂😂

@nazbanoo8300    

اره وقتی ارسال میشه کمتر میشه خطاش و مخصوصا اون مدلی که گفتم خودت متن بزنی بهش کمترم میشه

ای جانم 

سپاس از توضیحاتتون 

میشه ببینید امضام رو 

فکر کنم تونستم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب ، گاهی هم تَبَر می آورد.                                                                  مدیر تاپیک های شعر: اشک ها رازهای خیس منند      و   عاشقانه های خیس         با احترام و افتخار ، شما دوستان رو دعوت می کنم به تاپیک عاشقانه های خیس 💛
عالی درسته درسته😍😍😍😍😍👌👌👌

سپاس بی نهایت 

بیا @nazbanoo8300     @غزلبانو38     امضامو ببین بزن روش

یادم بده...

حال من مثل درختی ایست که با چشم خودش        شاهد مرگ خودش هست به دست تبری                                                                                                                                                              
2032
نیت کردم گلم ممنونم ازت عزیزم 

ای دل مباش یک دم خالی ز عشق و مستی
وان گه برو که رستی از نیستی و هستی

گر جان به تن ببینی مشغول کار او شو
هر قبله‌ای که بینی بهتر ز خودپرستی

با ضعف و ناتوانی همچون نسیم خوش باش
بیماری اندر این ره بهتر ز تندرستی

در مذهب طریقت خامی نشان کفر است
آری طریق دولت چالاکی است و چستی

تا فضل و عقل بینی بی‌معرفت نشینی
یک نکته‌ات بگویم خود را مبین که رستی

در آستان جانان از آسمان میندیش
کز اوج سربلندی افتی به خاک پستی

خار ار چه جان بکاهد گل عذر آن بخواهد
سهل است تلخی می در جنب ذوق مستی

صوفی پیاله پیما حافظ قرابه پرهیز
ای کوته آستینان تا کی درازدستی

نمیدونم دوست عزیز نیتتون چی هست ولی به یه موضوعی فکر میکنید که به نظرتون محاله ، ولی اگه انقدر مهمه که فکر وذهنتونو درگیر کرده حافظ میگن "  در آستان جانان از آسمان میندیش "

جوابش هم دوخط بعدش هست " با مدعی مگوئید اسرار عشق ومستی  تا بیخبر....." خودتون به کاری که میخواید بکنید اعتماد چندانی ندارین حافظ میگن نصیحت من فایده ای نداره پس خودتونو باور کنین حتی اگه ازاین چیزی  که میخواین اتفاق نیوفته از راه دیگه یا به یه صورت دیگه 

نیت تون ب اورده میشه فقط صبور باشین و با حوصله جان جانان 🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

💖گفتم غم تو دارم ، چیزی نگفت و بگذشت 💓حافظ خوشا بحالت ، یارم گذشت و یارت ، گفتا غمت سرآید💗🍂🍃 💙 حافِظ کُجای کاری❓ فالَت ، غَلط درآمد❌ گُفتی غمَت😔سرآید.... این عُمر بود سرآمَد💔
ای دل مباش یک دم خالی ز عشق و مستی وان گه برو که رستی از نیستی و هستی گر جان به تن ببینی مشغول کار ...

ممنونم عزیزدلم

نیتم بابت بارداریم بود😞

بازم ممنونم

میشه هرکی امضامو دید واسم دعا کنه خدا به منم ی نی نی صحیح و سالم بده و واسم یک صلوات بفرسته🌹🌹
2104
سلام جانان حضورت و اینکه همراهمون هستی یه دنیا ارزش داره ❤❤🌹🌹 یاد ها فراموش نخواهد شد حتی به ا ...

سلام ،  خیلی ممنونم مهربونم 😍🙏🌹

حال من خوب است
اما با تو بهتر می شوم
آخ تا می بینمت
یک جور دیگر می شوم …

تاپیک مناجات سالکان❤️ صلوات برای امام زمان ❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ممنونم عزیزدلم نیتم بابت بارداریم بود😞 بازم ممنونم

چرا غصه جانانم انفاقا حافظ داره صراحتا میگه شما دنبالش نیستی اگه بودی به اسمان نگاه میکردی یعنی باید هر کاری لازمه انجام بدی من مطئنم اگر یکدل بشی با خودت و همت و اعتماد بنفس داشته باشی وهر کاری که لازمش هست حتما جواب میگیری 🙏🙏🙏🤚🤚🤚🌹🌹🌹🌹

@nazbanoo8300     بیا ابجی ایناهاش

سایه تونستم هورا 💖💖

حال من مثل درختی ایست که با چشم خودش        شاهد مرگ خودش هست به دست تبری                                                                                                                                                              
چرا غصه جانانم انفاقا حافظ داره صراحتا میگه شما دنبالش نیستی اگه بودی به اسمان نگاه میکردی یعنی باید ...

اینشاالله گلم

یک سال و. سه ماهه دنبالشم

شاید واقعا کاری هست ک انجام ندادم.....

مرسی فدات شم لطف کردی

چه مبارک است این غم که تو در دلم نهادی     چه خوش است که باشم تنهامن و اودراین وادی اوست ...

سلام جانان ببخشد دیر شد 🙏🌹

شعرتون زیباست معلومه حس و استعدادشو دارین یکمی کار کنین عالیترم  میشه درواقع به جمع تایپکمون خوش اومدین 👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹