2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه جایی خوندم،همیشه آخر قنوت میگم :و قنا عذاب القبر و قنا عذاب النار

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
مرسی

https://namnak.com/%D8%B4%D8%A8-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%82%D8%A8%D8%B1.p30456

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
من یه جایی خوندم،همیشه آخر قنوت میگم :و قنا عذاب القبر و قنا عذاب النار

اره من از دوران جونی میگم 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
2738

عموم امروز فوت شده امشب براش شب اول قبره.خیلی مومن و خانواده دوست بود لطفا اگه تاپیک آخرمو دیدین براش فاتحه بخونین لایکم کنین ممنونم  

حالم خیلی بده

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  

فک کنم فقط دل کندن از چیزایی که بهش وابسته ایم که بهش فشار قبر هم میگن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عموم امروز فوت شده امشب براش شب اول قبره.خیلی مومن و خانواده دوست بود لطفا اگه تاپیک آخرمو دیدین برا ...

خوندم عزیزم 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

من وصیت کردم شب اول قبر 

تنهام نگذارن 

تاصبح روسرم بشینن قرآن بخونن😂😂

عالیه بریم تاپیک بعدی

بشین جان ما 

تو قصدت قتله 😂😂😂

2706