2726
عنوان

اب زمزم

706 بازدید | 9 پست

فواید اب زمزم چیه دوستان ،،تازه دوست شوهرم بهمون یه شیشه کوچولو اب زمزم داد از پارسال که رفت مکه دارتش به شوهرم گف این تهشه دیگه باهات نصف کردم 

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبرک البته اگه واقعی باشه چون عربستان اب زمزم واقعی به کسی نمیده

نمیدونم ولله شایدم اما مزه اش با مزه ی تمام ابهایی که خوردم فرق میکنه

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...
2728

اب زمزم خیلی خاصیت داره حتی زیر میکروسکوپ ساختار مولکولیش با اب معمولی فرق داره

یک قطرش بریزی تو اب زیاد همه اون اب میشه زمزم

بریز تو بطری بزرگ به نیت تبرک و ..بخورید

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
یکی از دوستام کمی از بیش از ده سال پیش داره برای وقت های ضروری و بیماری کمی ش رو با گلاب قاطی میکنه ...

چه عالی مثلا شفای چه بیماری حتی صعب العلاج دور از جونمون