2410
2553
عنوان

دختر 13 سالم با یه پسر...

| مشاهده متن کامل بحث + 15292 بازدید | 143 پست

خب بهش بگین فردا کنسله نمیره به جاش شما شماره مادر دوستش رو میگیری از دخترت و میگی که راضیشون میکنی دخترش بیاد خونه شما درس بخونه

اون وقت دخترت مثلا میخواد نقش بازی کنه 

به روخودت نیار اگه بفهمه میدونی قبح قضیه میریزه و کلی نصیحتش کن و مثال بزن از بقیه بگو بهش اعتماد داری و اگه‌اعتمادت خراب شه دیگه هیچی مثل اول نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سن بچت جوریه باهاش لج کنی بدترمیکنه همین الان بشین خیلی مهربون باهاش صحبت کن بهش بگو راه درستی نیس و الان فقط باید بفکردرس ومشقش باشه وباعروسکاش بازی کنه ینی قانعش کن یافرداهمراهش برو

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2456

پسره چندسالشه از کجا فهمیدی؟ کجا قرار گذاشتن؟ 

وای خدا دختر من دوسالشه ولی میدونم چشم به هم بزارم به اونجاهام میرسم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2714

نمیدونم ولی فقط با کتک و تحقیر و بدرفتاری باهاش مواجه نشید 

براش از خطرات اینگونه دوستیها و اهمیت بی توجهی به این روابط توی این سن که زمان درس خوندن و تلاش برای آیندست بگید 

براش توضیح بدید که ازدواج کردن بلاخره سر راهش قرار میگیره ولی باید بزاره در زمان مناسب با فرد مناسب و از راه درست بهش برسه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
باهاش صحبت کن بگو دوست دارم مثل یه دوست حرفاتو بهم بگی  ولی کاش از اول باهاش دوست بودی که حرفا ...

چند وقته خ باهام غریبگی میکنه..هرچی بهش محبت میکنم جواب سربالا میشنوم ازش...

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.

مثل دوستش باشین اگه میرن جای سربسته و خونه نذارید برن که خدایی نکرده بعدن پشیمون نشید.....جاهای دگ اجازه بدید ولی کامل حواستون بهش باشه دخترا سادن زود دل میبندن پسرا هم از این خصلتشون سو استفاده میکنن

نمیدونم ولی فقط با کتک و تحقیر و بدرفتاری باهاش مواجه نشید  براش از خطرات اینگونه دوستیها و اه ...

اصلا حرفهامو قبول نداره جدیدا...

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
2706