2737
2734

مادرشوهری که یه پسر و یه عروس داره و دوتا دختر:

1) تا حالا حرف بد و بی احترامی به عروسش نکرده 

۲)پشت سر عروس خیلی غیبت میکنه و حرف درمیارن براش 

۳) انتظار داره عروسش خیلی صمیمی باشه باهاشون مثلا زودتر از عصری بره خودش شام درست کنه 

انتظار داره عروسش تو کارا خیییلی کمکش کنه(بیشتر از ظرف شستن و پذیرایی. مثلا خونشو تمیز کنه)

۴) انتظار داره عروسش واسه اسبابکشی بره کمکش اما خودش واسه اسبابکشی های عروس حتی زنگ هم نزنه 

۵) انتظار داره عروسش باب میل خودش لباس بپوشه و رفتار کنه مثلا عاشق عروس اجتماعی و سرزبون داره یا عروس تپل و همش به عروسش بگه چرا حرف نمیزنی چرا تپل نیستی. ببین فلانی تپله چقد قشنگه و... 

۶) بخواد حرف حرف خودش باشه. مثلا هروقت عروسو میببنه بگه بچه دار شین و عروس هر دلیلی بیاره که بچه نمیخواد باز اصرار میکنه تا عروس کم بیاره و حرف حرف خودش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط بحث تپلی عروس  

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738
فقط بحث تپلی عروس    

مخالفی

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 

۱۰/۷۵😒

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
مخالفی

چرت و پرت

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

نمره به این؟

شوهر کردی به مادرشوهرت!!!😐😐😐😐😐😐

هر چند شوهر هم غلط میکنه این انتظارات داشته باشه چه برسه به مادرش!!!

نمره صفرم از سرش زیاده

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706