2726

سلام توروخدا راهنمایید کنید دارم دیونه میشم دکتر متخصص یافوق تخصص عالی نوزادان میخوام دختوم 46روزش همش گریه میکنه اصلا اروم قرار نداره هرقطره دل دردم دادم فایده نداشته دخترم خیلی غش میکنه کلا نفسش میره خیلی دست وپاش میپرن توروخدا بگین پیش کدوم دکتر برم دارم دق میکنم بچه ام چیزش نیاشه بعد ثانیه نمیشه غش میکنه اصلا نمیزارم گریه اش زیاد بشه???? 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزيز فقط و فقط و فقط دكتر ترابى سه راه شمال جنوبى كوچه روبرو كفش رنگارنگ يعنى محاله حاليش نشه انگار ...

اره دکتر بچه گیای منم حتی بود:/

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃
عزيز فقط و فقط و فقط دكتر ترابى سه راه شمال جنوبى كوچه روبرو كفش رنگارنگ يعنى محاله حاليش نشه انگار ...

واقعا خیلی خوبه ببرمش حتما متوجه میشه تواین کرونا خیلی بچه مو بردم دکتر ????

اى جانم واقعا كارش حرف نداره دكتر شوهر منم بوده ولى دكتر خودم خوارزمى بوده حالا ميخوام ان شاءالله ...

اره واقعا 

انشالله به سلامتی

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃
منم دخترمو بردم پیشش موقعی که ۲۰ روزش بود ،،خدا خیرش بده نجاتش داد هرروز دعاش میکنم،،یعنی خیلیا رفتن ...

اسم دکتر باوفا. نیک نفس اینا شنیدین؟؟؟ اینا خوب نیستن؟؟؟؟؟ 

کارترابی واقعا عالیهههه??? 

اره بچه خواهرم مريضى عجيبى گرفت فقط تب داشت و شير نميخورد داشت از پا در ميومد طفلى بعد از سه هفته دكتر ترابى تونست با يه شربت مداواش كنه گفت اين شربت امريكاييه بايد بريد هلال احمر بگيريد هر وعده يه سرنگ پر خالى كنيد تو حلقش اگر استفراغ كرد دوباره بديد تا سه روز يعنى ٩ وعده اين خوب ميشه اگر نشد هر چى خواستيد بياى بگيد

بچه وعده ٥ كه خورد ديگه اروم شد و خداروشكر حالش كاملا خوب شد

2706