2737
2734
عنوان

بیاین راهکار بدین برا لهجه

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل من اینه که قاطی حرف میزنم و خیلی ضایع هست

کجایی هستی؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

وا چشه مگه 

عمو من کارگردانه .بازیگرا میگن اقای فلانی وقتی عصبانی میشه لهجش میاد بیرون 😂😂😂😂

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2728

حتی تو مراسم خواستگاری هم با اینکه زیاد حرف نزدم خودمو بدون لهجه معرفی کردم اما در ادامه لهجم تغییر کرد

اسمم سمانه هست نام کاربریمم سمان چون هرچی زدم نشد خواهشا سامان نخونید
2738

فک کن تو فامیل همه لهجه دارن اگه بی لهجه صحبت کنم ضایعس اگرم نه که خوب خودم قاطی میکنم

عزیزم لهجه شیرینی زبان هست، متاسفانه تو ایران مغزها شستشو داده شده هست، شهرستانی دیگه چه صیغه ای هست. همه ایران سرای من هست. همین لهجه زیبایی هست. تهران ، ته رود بود که مردم اول رفتن، قدمت شهرهای دیگه خیلییی زیادتر از تهران هست که حالا بقیه شدن شهرستانی...

منم لهجه دارم.... به زبون فارسی وقتی میحرفم شیرازی حرف میزنم تاحدودی...یه دوستی دارم خیلی خوشش اومده بودازراحتی وصمیمیتم....ولی خودم 

حالم بدشد😭😭😭😭😭 البته ترکم 

دســـتم رابگیـــر....دارم به یادت می افتم  
عزیزم لهجه شیرینی زبان هست، متاسفانه تو ایران مغزها شستشو داده شده هست، شهرستانی دیگه چه صیغه ای هست ...

من‌ از این جت گفتم شهرستانی که اسم شهرمو نگم ولی خب تو مراکز استان ها هم افراد زیاد غلیظ صحبت نمیکنن

اره خب دیگه شاید دورگه هستی منم بابا مال یه شهری دیگه هسته و مامانمم مال یه شهری دیگه هردوتا لحجه رو فولم ولی مثلا لحجم یه جوری میشه قاطی

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره...🕊
2706