2737
2734
عنوان

نخندین فقط...بنظرتون با ۹۰۰هزارتومن چکارمیشه کرد ک سود کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین دوماه پیش خریدم ضررکردم ۳تومن تالان....دست دلم ب طلا خریدن نمیره دیگ

عزیزم صبر کن 

من یکیو میشناسم اون موقع ها ک سکه ثبت نامی میفروختن رفت خرید همه مسخره اش کردن وقتی ک بهش سکه ها رو دادن زندگیش تکون خورد

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
2728
خربدفروش چی؟....

هر چیزی مثلا عرقیات و شربت و گلاب ، زعفران ، موم عربی ، دستمال مرطوب از این چیزا

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2738
اونجا یعنی کجا؟

اینجا یه جایی ازایرانه😕😁فارس هستم گلم.... ....البته جایی که میفروشه یه مجتمع بزرگه که پمپ بنزینم کنارشه وغیرهه...اتوبوساخیلی میان اینجاا

دســـتم رابگیـــر....دارم به یادت می افتم  
بازم طلابخرم؟؟؟؟دیگ عمرا سمت طلابرم....

میتونی با ۹۰۰تومن یه دستگاه خونگی میوه خشک کن بخری تو خونه میوه خشک کنی پیج درست کنی و سفارش بگیری فوق العاده پرسود هست مخصوصا زنجبیل تازه،نارگیل،انبه خشک شده که گرمی خیلی گرون میفروشن

تا خدا با من است زمانه با من است .
الان داری فعالیت میکنی  عزیزم؟؟میتونم بپرسم درماه چقدبرات میمونه؟؟

اره عزیزم بستگی داره اگه مشتری داشته باشی خوبه 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

اینایی که میگن طلا بخر رو نمیفهمم یک گرم طلا هم نمیتونه بخره 

یه پلاک خالی اندازه عدس هم نمیدن با ۹۰۰ تومن 

به نظرم فکر سود نکن نگهدار ریز ریز بیشترش کن 

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
میتونی با ۹۰۰تومن یه دستگاه خونگی میوه خشک کن بخری تو خونه میوه خشک کنی پیج درست کنی و سفارش بگیری ف ...

آخه الان مردم  نون سفرشونو بزورپیدامیکنن..میوه خشکم گرونتر ارمیوه درمیاد..مبترسم اونم کسی نخره بمونه دستم..

2706