2733
2734
عنوان

خواننده یا بازیگری بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1750 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانومها اره من پسرم

پسر خوب چیزی که ریخته خواننده 

انقد زیادن که نگو 

تو خودت تنهایی فقط باید 1 میلیارد هزینه کنی تا رو روال بیای 

بازیگر هم زیاده ولی از اون ور هم پولش بیشتره هم راحت تر گرفته میشه هم میتونی بری تئاتر 

در کل بی پول نمیمونی

ولی خوانندگی خیلی ریسک پذیره 

میتونم استعدادی که شما میگی رو بدونم؟ 

باید تمام نت هارو و سبکارو واز همه مهمتر تمرینات زیاد داشته باشی..من اینارو از همسرم که مدرس و استاد موسیقیه میگم 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738
باید تمام نت هارو و سبکارو واز همه مهمتر تمرینات زیاد داشته باشی..من اینارو از همسرم که مدرس و استاد ...

هووو کی حوصله داره .این همه میخونن هیجی هم سرشون نمیشه 

منم صدام خوبه ولی خانوادم مخالفن و شوهرم و عرف جامعه و ..بیخیال این چیزا ب ما نیومده    

لعنت به جامعه ای که پیشرفت دختر ها توش حرومه😤

آهنگ دختر یعنی از نسترن رو گوش کن. 🤕😫

⚡🌠.Just wanna dance with stars
منم صدام خوبه ولی خانوادم مخالفن و شوهرم و عرف جامعه و ..بیخیال این چیزا ب ما نیومده    

خوب مجبور نیستی البوم بدی بیرون کهه

من کلاس اواز رفتم واسه دل خودم ،چون از بچگی دوست داشتم و میخوندم الانم تو جمع های خانوادگی و اینا میخونم حتی موقع اشپزی کاغذ رو میچسبونم به دیوار تمرین میکنم 😄خییییلی تخلیه روانی میشم،شغلم ربطی به هنر نداره

((دین من انسانیت است))
خوب مجبور نیستی البوم بدی بیرون کهه من کلاس اواز رفتم واسه دل خودم ،چون از بچگی دوست داشتم و میخوند ...

من کلاس نرفتم ولی استعدادشو داریم خانوادگی ..تعریف الکی نمیکنم باور کن...ولی تو دوران مدرسه تو برنامه ها می‌خوندم تو کلاس دوستام عشق میکردن الان برای خودم میخونم ...ولی حس اینکه فقط یه استعداد دارم اونم داره حروم میشه خیلی ناراحتم میکنه

2706