2733
2734

پرستاری ب پزشکی نیست لیسانس به پزشکی

هر لیسانسی میتونه شرکت کنه

پزشکی تهرانم هست از ترم اول نمیشینی از ترم ۳ و ۴ میشینی

خیلییی تعداد کمی میخوان

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پرستاری ب پزشکی نیست لیسانس به پزشکی هر لیسانسی میتونه شرکت کنه پزشکی تهرانم هست از ترم اول نمیشین ...

میدونم این یه اصطلاحه که اینجوری بهش میگن

بعد یعنی از هر رشته ای میتونن پزشکی برن؟؟

من شنیده بودم خیلی سخت وخب شرایط داره حتما از مشاور بپرسی 

مثلا مدرک زبان انگلیسی داشتن مثل اینکه مهمه البته معدل دیپلم یا پیش اون موقع میگفتن باید بالای فلان باشه و معدل کارشناسی هم همینطور 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
دوستم قبول شد سال ٥ پزشكيه اما شرايطش سخته

میتونی ازش راجبه شرایطی ک داشت بپرسی

اینکه آزمونش چجوری بوده از نظر سختی

و اینکه از چ سالی باید براش بخونم من ترم یک پرستاریم

2738
میدونم این یه اصطلاحه که اینجوری بهش میگن بعد یعنی از هر رشته ای میتونن پزشکی برن؟؟

اره فکر کنم ولی خب منابعش بیوشیمی و اناتومی و فیزیولوژی و ... مسلما ی پرستار راحت تر میتونه قبول شه چون اینارو خونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
میتونی ازش راجبه شرایطی ک داشت بپرسی اینکه آزمونش چجوری بوده از نظر سختی و اینکه از چ سالی باید بر ...

ایلتس یا تافلم باید داشته باشی فکر کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همه میگن نمی ارزه اگ واقعا پزشکی میخوای از راه سراسری اوردن اسون تره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره فکر کنم ولی خب منابعش بیوشیمی و اناتومی و فیزیولوژی و ... مسلما ی پرستار راحت تر میتونه قبول شه ...

آزمونش از کنکور سراسری هم سخت تره؟؟

شما شرکت کردی؟؟به نظرتون من که ترم یکم از الان براش برنامه ریزی کنم و تست بزنم؟؟

آزمونش از کنکور سراسری هم سخت تره؟؟ شما شرکت کردی؟؟به نظرتون من که ترم یکم از الان براش برنامه ریزی ...

خیلیییییییی سخت تره کلا نمی ارزه اگ عاشق پزشکی انصراف بده واس سراسری بخون

هم سخته هم از کل ایران حدود ۱۰ نفر میخوان دیگ خودت حساب کن

من ترم ۲ پرستاریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلیییییییی سخت تره کلا نمی ارزه اگ عاشق پزشکی انصراف بده واس سراسری بخون هم سخته هم از کل ایران حد ...

خب شرکت کننده هاشم کمتره دیگه

تو اطرافیانم خیلیا هستن از پرستاری رفتن پزشکی با این آزمون ولی متاسفانه باهاشون زیاد رابطه نداریم ازشون بپرسم

دیشبم تو همین سایت یکی تو یه تاپیکی گفته بود

تا اومدم درباره ی شرایطش بپرسم تاپیکه ترکید

این شد که خیلی پیگیرشم

من شنیده بودم آزمونش راحت تره مصاحبش سخته🤷‍♀️

خیلیییییییی سخت تره کلا نمی ارزه اگ عاشق پزشکی انصراف بده واس سراسری بخون هم سخته هم از کل ایران حد ...

تافل یا..چن ساله میشه گرفت اگ فشرده و معلم خصوصی بگیرم؟

2706