2737
2734
عنوان

چرا من اینقدر بدبختم؟؟؟؟

451 بازدید | 24 پست

من بابام کارگره و عیالوار ،ی خریتی کردم ۵ سال پیش با یه پسره قرار گذاشتم عاشقش شدم،اون گذاشت و رفت،چندروز پیش اومد دوباره حرفیدیم دوباره رفت 

داداشم عاشق یدختره شد ،دختر خوبیه ،باباش حقوقش بالای ۷ تومنه،داداشم هیچی نشد ولی باز قبولش کرد 

اما من ۳۰ سالمه هرچی خاستگار میاد عین روانیا میشم ،شدم مثه یه ادم شوهردار ک میخان بزور شوهرش بدن 

مامانمینا نمیفهمن منم عاشق شدم ،منم حاضر بودم همه جوره به پاش بشینم ولی اون منو نخاست 

الان نمیتونم برم تو خونه کس دگ ولی فکرم پیش کس دگ باشه

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داری ب خودت ستم میکنی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

فقط میتونم بگم بیخودی داری عمرت رو واسه کسی هدر میدی که اصلا نمیدونه تو کجا هستی و حالت چطوره .

برات ناراحت شدم واقعا 

فراموشش کن 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

اخرش ک چی....تا کی میخوای به پاش بسوزی....باید با یکی ازدواج کنی .....کسی که ولت کرده رفته رو از ذهنت پاک کن.....بندازش دور.....دلتو وایه دوست داشتن یکی دیگه اماده کن....

در ظلمات شب تنها خداست که صدایت را میشنود...❤️
2706