2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه میخوای تو خونه خودت کار کنی، سی دی های دکتر هلاکویی رو بگیر، گوش کن 

ویسای کنالش هم مکمله

اگه حضوری میخوای، دکتر شریف نیا رو میشناسم خیلی خوبه باهات راحت ارتباط برقرار میکنه، مثل رباط نیست، قشنگ یجوری حرف میزنه انگار درکت میکنه و همدله

اگه میخوای تو خونه خودت کار کنی، سی دی های دکتر هلاکویی رو بگیر، گوش کن  ویسای کنالش هم مکمله ...

دکتر هلاکویی رو دنبال میکنم ولی یکیو میخوام مستقیم یا تلفنی باهاش در ارتباط باشم

2738

سلام 

من سراغ دارم خودم هم انلاین با تماس تصویری باهاشون در ارتباطم 

کارش عالیه فقط سرش خیلی شلوغه دیر نوبت میده ولی بنظرم ارزشش رو داره منتظر بمونی

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
شهر به شهر فرق داره اما از استادام شنیدم شهرام وزیری تو تهران خوبه

بخدا که خوب نیست، یکی از بیسوادترین و پرمدعاترین روانشناس هاست که حیف کلمه روانشناس رو به شهرام وزیری چسبوند خیلی توصیه های غلط انجام میده به آدم متاهل میگه برو خودارضایی کنه با اینکه اون شخص گفته من مشکل جنسی ندارم با همسرم ولی این همش اصرار داشته که نه تو خودارضایی کن یعنی صدای خیلی از این روانشناس ها رو باید ضبط کرد چون بعدش گردن نمیگیرن و هزاران دلیل میارن اخرشم میگن این برداشت تو بود در صورتی که برداشت نبوده عین جمله بوده وقتی صدای ضبط شده خودشو شنید نمیدونست چیکار کنه از خجالت 

2706