2733
2734
قلبم دلم من مرجعه تقلید ندارم اصلا نمیدونم مسلمونم یا نه من نماز میخونم خدا رو واقعا قبول دارم شاید ...

نه تو کافر نیستی تو از همه ما مسلمون تری که خدا رو اینقدر مهربون و بخشنده میدونی که با لاک نماز میخونی فداتشم کافر منم که خدایه به اون بزرگی رو اینقدر ظالم میدونم که با یه لاک عبادت من و قبول نکنه

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت شم توام کافر نیستی همه چی بر میگرده به دلامون اشالله خدا کمک هممون کنه🥰

انشالله اجی😘😘

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 
من با ناخن کاشت میخوندم ولی خدارو شکر ازسرم افتاد کندم ،اصلا با کاشت غسل و نماز به دلم نمینشست

میگن با ناخن کاشت نمیشه خوند که قضیش چجوریاس؟

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2728
نه تو کافر نیستی تو از همه ما مسلمون تری که خدا رو اینقدر مهربون و بخشنده میدونی که با لاک نماز میخو ...

مغطه نکن عزیز دلم خوده خدا گفته ب موقش مهربونه ب موقش جبار نمازم اصل دینه وادابش مشخص ....

2738
نه تو کافر نیستی تو از همه ما مسلمون تری که خدا رو اینقدر مهربون و بخشنده میدونی که با لاک نماز میخو ...

عزیزم من اگه هرزگی کنم صد نفر مریض کنم دونسته و با دانایی کامل بعد بگم ولی خدا رو قبول دارم و دلم اینجور آروم واقعا درست تو رو خدا خودتون رو گول نزنید ،

استارتر پرسید منم گفتم خواهرم اینجوریه.حوصله بحث دیگه هم ندارم . لطفا ریپلای نکن دیگه

منم من مثل خواهر شمام .برای عید دوس دارم مثل همه ی اطرافیانم کاشت داشته باشم . از ی طرفم دلم نمیاد نمازمو کنار بزارم . هم کاشت زدم هم نماز میخوندم 

بنظرم ماها ک اینقد لاک دوست داریم با لاک نماز بخونیم بهتر از اینه ک کلا نماز رو کنار بزاریم .‌واقعا نظر شخصی هست و خدا خودش میدونه ک قبول کنه یا نکنه ب حرف بقیه بنده هاش گوش نمیده ک 

ی صلوات مهمونم کن ....

من نظرم همیشه این بوده شاید خیلی از کارای ما اشتباه باشه ولی دلم میخواد حداقل همین نمازی رو که میخونم درست باشه. هرچیزی که مانع رسیدن اب به اندامی که در وضو نقش داره باشه وضو رو باطل میکنه. ولی متاسفانه دیدم ارایشگری که از خودش فتوا داده ناخن بکارین و غسل جبیره کنین. این واقعا اشتباس. غسل و وضو جبیره برای کسبکه که دستش اتل یا گچ داره.

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!
من نه لاک میزنم نه نماز میخونم

خب اتفاقا شما تکلیف خودت رو میدونی واقعا به کسی هم هیچ ربطی نداره 

ولی اینکه طرف خدا رو مسخره میکنه و بدون غسل به نماز خوندن مشغول میشه واقعا نمیفهمم اونا رو من 

2706