2733
2734
حیف که کاربریمو تعلیق میکنن وگرنه از تجربیاتم با اینجور آدمها میگفتم خیلی مذهبی هستن اما در همه زمین ...

شما هم میتونی از امکان توبه استفاده کنی .حالا که چند بار پشت سرم غیبت کردی ومن اصلا اصلا راضی نبودم .

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
جدی نیستم عصبی هم نیستم حتی خودمم لاغرم  ولی عزیزم به قول خودتون تاپیک عمومیه و ادم ها باظاهر ...

تاپیک فانه.منم برای سرگرمیمیام توی اینمدل تاپیکا .مثل تاپیکای نوشابا وتاپیکای مهرسا.

نظرم میدیم .میگیم ومیخندیم.ولی توش غیبت همو نمی کنیم.

باشه من عذر می خوام از هرکسی که خوند وناراحت شد.شرمنده تونم.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم میتونی از امکان توبه استفاده کنی .حالا که چند بار پشت سرم غیبت کردی ومن اصلا اصلا راضی نبودم ...

معنی غیبت هم نمیدونی ؟ 

یه فرهنگ لغت برای خودت بخر بیسواد جان ، من جلو چشمت گفتم این غیبت نیست صفته . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
معنی غیبت هم نمیدونی ؟  یه فرهنگ لغت برای خودت بخر بیسواد جان ، من جلو چشمت گفتم این غیبت نیست ...

اینم توجیه شما بای غیبت کردنه.من راضی نیستم حتیجلوی چشمم به من بگین درکی از مفاهیم ندارم.بیسوادنیستم .تحصیلاتم بالاتراز چیزیه که شما حتی فکرشو بکنی

2728
معنی غیبت هم نمیدونی ؟  یه فرهنگ لغت برای خودت بخر بیسواد جان ، من جلو چشمت گفتم این غیبت نیست ...

شوخی کردم بابا راضیم هر چه می خواهد دل تنگت بگو.