2737
2734
از نظر رفتاری گفتم  قیافه رو نباید مسخره کرد

اگه واقعا حرف خانوما درباره من درست باشه وتاپیک هم جدی باشه.اسی جان شما کار درستی نکردی که این نظرسنجی روو راه انداختی .چون در هر صورت چه رفتاری چه ظاهری نباید به کسی گفته بشه.

اگه هم که تاپیکت فان باشه که مشکلی نیست.

حله داداش.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
جالبه که تاپیکش رو دیدم کلی از خدا و پیغمبر گفته ولی انگار یاد نگرفته آدم‌ها را از روی ظاهر یا وزنشو ...

حیف که کاربریمو تعلیق میکنن وگرنه از تجربیاتم با اینجور آدمها میگفتم خیلی مذهبی هستن اما در همه زمینه ها از امکان توبه استفاده میکنن و بدترین ویژگیهای شخصیتی رو دارن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جدی گرفتین.مگه تاپیک فان نیست؟ اگه واقعا ظرفیت شوخی ندارین خوب بالای تاپیکتون بنویسین ما ...

چه ربطی به فان داره ؟ اولا معنی پخمه چاق نیست دوما ظاهر آدمها دست خودشون نیست فان هم نیست . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2728

یعنی ایکیوش خیلی پایینه😊

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

استارتر معنی لغوی پخمه توی فرهنگ لغت بی عرضه و ساده لوح و خنگ و خرفته . معمولا به کسی که یکی از این ویژگی ها رو با دوز بالا داره میگن پخمه . 

چه ربطی به فان داره ؟ اولا معنی پخمه چاق نیست دوما ظاهر آدمها دست خودشون نیست فان هم نیست . 

منم عرض نکردم پخمه یعنی چاق.

تاپیک فانه.

می تونیم جوابای فان بدیم.اصلا کلا سوالش جدی نیست. که جوابش هم بخواد جدی باشه

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2738
حیف که کاربریمو تعلیق میکنن وگرنه از تجربیاتم با اینجور آدمها میگفتم خیلی مذهبی هستن اما در همه زمین ...

خیلی خیلی عصبی هستید.آروم باشید و به خودتون مسلط باشین

اصولا ما به کسی نمی گیم پخمه. پخمه یعنی تنبل

نه پخمه یعنی پخمه نباید از این الفاظ اصولا استفاده کنیم خوب کاری میکنیدکه به کسی نمیگید پخمه 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
منم عرض نکردم پخمه یعنی چاق. تاپیک فانه. می تونیم جوابای فان بدیم.اصلا کلا سوالش جدی نیست. که جواب ...

باشه حق با شماست 

خیلی خیلی عصبی هستید.آروم باشید و به خودتون مسلط باشین

آرهرحق با توئه 

رضا زاده یا بهداد سلیمی عضله هستننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا درکی از مفاهیم نداره انگار به یه زبون دیگه حرف میزنه 

عزیز گل.تاپیک عمومیه.من ندیدم بالای تاپیک نوشته باشه حتما قبلش فلان آدما نیان.  وای چه خ ...

جدی نیستم عصبی هم نیستم حتی خودمم لاغرم 

ولی عزیزم به قول خودتون تاپیک عمومیه و ادم ها باظاهر های مختلفی نظرها رو میخونن و ممکنه دلشون بشکنه حتی خود من واقعا ناراحت شدم وقتی نظرتون رو خوندم 

التماس-تفکر#  

2706