2726

اولی آیا دارو معده میخورین دومی اوضاع شکمتون چطوره شله یا سفته و سوم اینکه پرزهای روی زبانتون دقیقا چه رنگیه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زبونمو مسواك ميزنم وگرنه سفيد ميشه  دارو هم اره ناشتا امپرازول ميخورم روزا هم فاموتيدين

ممنون گلم خیلی لطف کردی تا حالا دقت کردی اوضاع شکمت وقتی دارو میخوری و معدت اوکی هست با وقتی که دارو نخوردی و معدت اسیدیه چه فرقی داره؟؟

2728

منننن...

صبا امپرازول ميخورم

اگر اسيد معدم بياد بالا شربت الومينيوم ام جي-اس ميخورم لامصب اب رو اتيشه....

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
منننن... صبا امپرازول ميخورم اگر اسيد معدم بياد بالا شربت الومينيوم ام جي-اس ميخورم لامصب اب رو ات ...

ممنون مهربون میشه به دوتا سوال دیگم هم جواب بدی ممنون خیلی برام مهمه

والا زبونمو الان نگا كردم سفيده البته نه خيلي سفيد عين صورتي سفيد مثلا...

اون سوالتو متوجه نشدم... يني چي شله يا سفته؟ يني معدمو دست ميزنم نرمه يا سفت ؟ منظورته؟

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
منننن... صبا امپرازول ميخورم اگر اسيد معدم بياد بالا شربت الومينيوم ام جي-اس ميخورم لامصب اب رو ات ...

اره برا منم حتي نصف شب  بياد بالا بي از ميشم دو قاشق شربت آلومنيوم ام جي ميخورم ميخوابم

در جا سىوزشش كم ميشه

والا زبونمو الان نگا كردم سفيده البته نه خيلي سفيد عين صورتي سفيد مثلا... اون سوالتو متوجه نشدم... ...

عزیزم مرسی منظورم اینکه ببخشید واقعاً معذرت میخوام وضعیت مدفوع بود

عزیزم مرسی منظورم اینکه ببخشید واقعاً معذرت میخوام وضعیت مدفوع بود

عاهااا😂ببين از شما چه پنهون...بيشتر مواقع يبوست دارم ولي فكر كنم ب خاطر اينكه زياد اب نميخورم...مگرنه فك نكنم ربطي داشته باشه ب معده...داره؟!🤔

ولي وقتايي كه عين ادم زندگي ميكنم و سبزيجات و ميوه ميخورم و اب ميخورم اوكيه..😂

قبلا که دارو معده نمیخوردی و معدت اسیدی بود هم زبونت سفید میشد؟؟؟ 

دقت نكرده بودم قبلا

ولي الان دارو بخورم نخورم سفيد ميشه نخورم سفيد تر

دارو نخورمم صبح ها دهنم شديد بد مزه ميشه صبح بد بو هم ميشه بايد مسواك بزنم

دارو خوردني در طول روز كلا دهنم بو نميده فقط صبح ناشتا

ولي اسيدم زياد بزنه بالا و دارو نخورم حتي مسواك هم بزنم گشنه هم نباشم دهنم بو ميده

مدام هم نياز نيست هميشه دارو بخورم

اوضاعم خيلي خواب شدني آنتي بيوتيك هم ميخورم مترونيد ازول و آموكسي سيلن رو باهم ميخورم

عاهااا😂ببين از شما چه پنهون...بيشتر مواقع يبوست دارم ولي فكر كنم ب خاطر اينكه زياد اب نميخورم...مگر ...

اره منم میخوام ربط اینا رو پیدا کنم میدونی من با تجربه و سوال از هرکی فکر میکنم و مطمین نیستم اینکه داروهای ضد اسید باعث یبوست و سفیدی زبان میشه

2706