2733
2734
عنوان

۴۰ تا دختر مجرد بیاید اسمتون را بگید تا واستون دعا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 161 پست

هستی✋🏻

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا

اسما

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
2731
2738
نشکسته بود که ؟🤐تو فکرت بودم گفتم بپرسم ببینم چی شد پاش .انشاالله که چیزی ؟ دلوین کی میخونه ؟ تگش م ...

تو سایت نیست😮😮😮😮

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
تو سایت نیست😮😮😮😮

دلوین مشکوکم به تو 😬🙃خودتی اره 😪 وای که من شرمنده تواممممم ای خدا . الهی خدا حاجت دلتو بده بحق علی .عروس بشی الهی ❤🤲🏻💚

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
باشه حتما خودمم بالای ۳۰ هستم شماهم لطفا واسه من دعا کنیدمن هر روز دارم واسه ازدواج ۴۰ نفر دعا میکنم

خدا خیرتون بده، ان شا.الله یه بخت خوب نصیبتون شه، نماز جعفر طیار رو هم امتحان کنید تو همین کانال چن تا خانوم گفتن به صورت معجزه آسا با این نماز مشکل ازدواجشون حل شده، یکیش طی دو سه ماه یکیش طی شش ماه یکیش یه سال....

2706