2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خط تولید به تنهایی چقدر هزینش هست؟پس مکانش چیه؟اینجور بیشتر پول میخاد؟

خط تولید کامل بخوای بدون نیاز به کارگر باید از صفر تاصدسو بخری که من گفتم خود دستکاه تولید بسته بندی میکنه و محلشم یه کارگاه ۴۰متری کفایت میکنه و حتی ۳۰متر که میشه ۱میلیارد کلا با محل اجارش گفتم یه ملیارد .

تا خدا با من است زمانه با من است .
یه کارگاه حدودا چهل متری کفایت میکنه چون همکارم داره انجام میده و درجریان کارش هستم 

و اینکه اگه کرونا رفت و اون خط تولیدو  یک میلیارد و ...؟

این بادهای مخالف هستند که بادبادک های ما را بالا و بالاتر می برند.
2728

تنها گزینه ی خوبی که متناسب با منه و می تونم با یک و نیم میلیار داشته باشمش 

یه تور ایرانگردی هست......... 

همین... 

خب دیگه مخم پوکید تا به این نتیجه رسیدم😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
خط تولید کامل بخوای بدون نیاز به کارگر باید از صفر تاصدسو بخری که من گفتم خود دستکاه تولید بسته بندی ...

درآمدش ماهانه چقدر بعدش خب کرونا دیر یا زود تموم میشه یه ایده بدین همیشگی باشه

تنها گزینه ی خوبی که متناسب با منه و می تونم با یک و نیم میلیار داشته باشمش  یه تور ایرانگردی ...

وای ازتو اینجور که صد میلیاردم داشتی میگفتی یه پفک میخریدم باهاش🤭

و اینکه اگه کرونا رفت و اون خط تولیدو  یک میلیارد و ...؟

اینی که من گفتم بدون فکر نگفتم 

خط تولید ماسک از اول هم بوده اما الان بخاطر کرونا بازارش خیلی داغه و اون خط تولیدی که من میگم باکیفیت ترین و استانداردترین ماسک رو تولید میکنه هم ساده هم n90که برای کادر درمان استفاده میشه همیشه و جای ضرر نداره

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706