2737
2739
عنوان

کیا اهل کتاب خوندن هستن؟؟؟

195 بازدید | 26 پست

بیاین اینجا بهترین کتابی که خوندین رو معرفی کنین... 

من شبا کتاب میخوندم البته باگوشی چند روزه همش تو نی نی سایتم حداقل یه چند تا کتاب خوب معرفی کنین استفاده کنیم:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من رمان میخونم فقط

الان دارم where the crawdads sing میخونم خیلی اتمسفر قشنگی داره

The green mile، gone girl, my lovely wife هم دوس دارم کلا کارای استفن کینگ مورد علاقمه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

سه کتاب عالی...

انسان خردمند،

انسان خداگونه،

۲۱درس قرن بیست و یکم 

از نویسنده معروف نوح هَراری، کتابش پرفروش ترینا بوده بارها جایزه برده و تجدید چاپ شدن، البته ممکنه دین و ایمانتو از بین ببره😉 یه تلنگر به وجود انسان و تفکرات و اعتقادات همه انسانهاست فارغ از دین و مذهب

در جستجوی نی نی🐣
یک عاشقانه آرام، نادر ابراهیمی استاد عشق، ایرج حسابی خاطرات یک بچه لاغرو، جف کینی دختری که رهایش ...

این کتاب جوجو مویز  خیلی تعریف شنیدم، نویسنده خیلی خوبیه

در جستجوی نی نی🐣
زبان اصلی میخونی؟ 

اره

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706