2726
عنوان

چرا ني ني سايت اينجوريه واقعا😐😂

331 بازدید | 29 پست

مثلا همه تاپييك ميزنن وااااي مادرشوهرم وااااي  چقد بده

حالا ي تاپيك بزني كي از مادر شوهرش راضيه همه ميگن

خداروشكرر ما مشكلي نداريم

مثلا همششش تاپيك چاقي ميزنن مينالن

بعد ي تاپيك بزني كيا هيكلشون خوبه

ماشالهه همه عاااالي

حاالا اينا مثال بود

تو همه موارد اينجوريه😐

زنااینطورین

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ی بار همین تاپیک رو زدم

همه ریختن سرم ک تو حالیت نیس دارن احساس هم دردی میکنن🙄منم مجبور شدم قفل کنم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

تو یه تاپیک همه از نداری می‌نالن بعد همین ها تو یه تاپیک دیگه میان از درآمدهای بالاشون صحبت میکنن😐

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

خوشبحال اونایی که چاقن😭😭😭

ما لاغرا چی بگیم ک همش مسخرمون میکنن

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2706