2726
عنوان

لطفا لطفا حواستون به خودتون باشه

403 بازدید | 20 پست

پیرو تاپیک قبلی مرگ مامانم...

خانمها لطفا لطفا حواستون به خودتون باشه. مشکلات زندگی رو از یه حدی بیشتر صبوری نکنید. 

خودتون رو دوست داشته باشید. زود بعد ازدواج بچه دار نشید. به خودتون فرصت بدید.

بچه کم بیارید و از شوهرتون توقع احترام و محبت داشته باشید.

اگه خونواده شوهرتون اذیتتون کردن تحمل نکنید. تو خودتون نریزید. به صبور بودن و سر به زیر بودن افتخار نکنید.

من مامانمو دیدم.

همه می گفتن وای چقدر مهربون بود.

خیلی چیزها رو تحمل کرد. دانشگاهش رو نصفه نیمه ول کرد. همه چیزو تحمل کرد. بخاطر حرف خونواده شوهر بچه زیاد آورد. توان جسمی اش رو از دست داد.

بچه داری کرد. بی پولی کشید. تحمل کرد. صبوری کرد. هر رفتاری رو تحمل کرد‌. آخرش جوون مُرد. 

بعد همه اونا که مث اون نبودن سالمن و زنده.

کاری بهشون ندارم. فقط می خوام بگم هیچکس مهمتر از خودتون براتون نباشه.

تو نی نی سایت خیلی میبینم خانمها کتک شوهر یا رفتار بد و خیانت شوهر یا رفتار بد و خشن خونواده شوهرو تحمل می کنن. ولی اینکارو نکنین. به خودتون رحم کنید.

مثل مامان من بمیرید همونا یه حمد براتون نمی خونن.

همون شوهر میره زن می گیره.

لطفا لطفا از اسارت فرهنگی بیرون بیایید و خودتون رو دوست داشته باشید.

اینا رو با همه وجودم می گم. چون زندگی مامانمو دیدم و به خودم قول دادم مث اون مهربون باشم ولی بهتر ازون زندگی کنم و نذارم کسی بهم زور بگه.

امیدوارم همتون خوشبخت باشید.🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روحشون شاد باشه

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️

روحش شاد

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟

هنوز تاپیک های فال و حس ششم،پر طرفدارن و پر بازدید میشن

فقر فرهنگی متاسفانه زیاده

کاش تمام زنان قدر خودشونو بدونن

یه بچه به مادر شاد و قوی بیشتر احتیاج داره

تا یه مادر کدبانو که به فکر همه هست جز خودش

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل

بچه زیاد باعث مرگ وناتوانی نمیشه

غصه آدمومیکشه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

به خدا حتی پدر مادر و خونواده تون که برای رعایت حالشون زندگی مشترک بد رو تحمل می کنید، دور از جون بمیرید بازم زندگی شون رو می کنن فوقش بیشتر از بقیه غصه می خورن.من همه چیزایی که نوشتم رو تو زندگی مامانم لمس کردم

۲۲سالمه دخترم پنج و پسرم ۱۰ماهشه،،،توان جسمیم زیرصفره،،،تایپیکمم ببینی حالو روزم میفهمی

عزیزم تو رو خدا بفکر خودتون باشید. همون بچه ها مادر سالم می خوان خدای ناکرده از پا بیفتی هیچکس به دادشون نمیرسه همه چیزای بد رو از زندگیت دور کن. از وقتی مامانم رفته اینقدر زنگ خور تلفنم کم شده😥

بله سلامتی و تغذیه خوب ، خیلی مهمه ، متاسفانه زنها و مادرها تو جامعه ما فقط ازشون کار کشیده میشه مگر اونکه خودشون فکر خودشون باشن

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2706