2737
2734
عنوان

مادرشوهر

166 بازدید | 12 پست

چند وقته توقیافه است قبلا روزی دوبار زنگ میزد کافی بود جایی باشم جواب نده زنگ میزد شوهرم که چراجواب منو نمیده و دعوادرست میکرد 

حالا سه روز مختلف دو سه بار زنگ زدم جواب نداد دو سه روز بعدش زنگ زد که ندیدم و کارداشتم منم تصمیم گرفتم دیگه بهش زنگ نزنم برام مهم نیست دعوا درست میکنه یا نه 

مادرم چند وقته اومده شهر و محله ما ساکن شده خانم داره میترکه الانم اینجوری میکنه به شوهرم بگه مادرش اومده به من محل نمیده وقت اسباب کشی هر روز زنگ میزد کافی بود من نتونم جواب بدم زنگ میزد شوهرم که مادرتو فراموش کردی و....درصورتی که شوهرم کلا نبود سر اسباب کشی خودم دست تنها تنهابودم 

موندم باهاش چی کنم!!!!

ولش کن.منم دیروز رفته بودم دکتر و خیلی خیلی اتفاقی پدر شوهر و مادرشوهر منم تو همون کلینیک نوبت دکتر داشتن.و من دیدمشون.پدر شوهرم گفت بیا تا یه جایی برسونمت.سوار ماشین شدم مادرشوهرمم تو ماشین بود.سلام کردم جوابمو نداد.پدر شوهرم دید خیلی ضایعه است خودش دوباره جواب سلام منو داد.الانم یک هفته است زنگ نزده.به درک.برن گمشن.من که میدونم چه مرگشه.

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشون اینجورین منم ۲۰ ثانیه دیر جواب میدادم سریع زنگ میزد شوهرم گاهی ۳ شب زنگ میزد تو دل شوهرم شک بندازه ۳ زنگ میزد میگفت پاشو لامپ راهرو رو خاموش کن  یا مثلا کتری رو خاموش کردی 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2728
2738

عزیزم چرا خوبی نمیکنی یا دیدت رو عوض نمیکنی 

همه ی عروس ها اگه بدونن با محبت خار ها گل میشود این مشکلا نبود.

اگه نمیتونی دلتو تا حالا کلی ناراحت کرده فقط رابطه ات رو با  همسرت خوب کن.وهیچوقت گله مادرشو نبر پیش.

به همسرت بگو چه خوب شد خانوادم اومد محله ی ما.خانواده ی تو هم که اینجا حالا من بیشتر از همه حس خوشبختی دارم.دوتا حمایت کننده داریم تو نزدیکمون.اینجوری میدونه همسرت که هردوتا خانواده رو دوست داری .هروقت مادشوهرت به همسرت زنگ بزنه جایی داشته باشه که ازت دفاع کنه.

الهی هر چی مادرشوهر کرم ریز به بد خودش گرفتار شه مجال برا گیر دادن به عروس نداشته باشهههه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
عزیزم چرا خوبی نمیکنی یا دیدت رو عوض نمیکنی  همه ی عروس ها اگه بدونن با محبت خار ها گل میشود ا ...

شما یا اصلا ازدواج نکردی یا مادرشوهرت خوبه. قدرشو بدون این راهکارهایی که میدی واس مادرشوهر خوب و شوهر خوش اخلاقه. به درد خانواده های با سطح فرهنگ بالا میخوره که کم هستن

بنظر من اولا با خانواده ی شوهر باید فاصله رو حفظ کرد و تا اونجا که ممکنه دوری و دوستی. دوما اگه ناراحتیی هست به شوهرت نگو. برو مستقیما به خودشون بگو. ممکنه حل نشه یا بدتر شه. ولی حتما بگو. با احترام و زبون خوش

شما یا اصلا ازدواج نکردی یا مادرشوهرت خوبه. قدرشو بدون این راهکارهایی که میدی واس مادرشوهر خوب و شوه ...

ازدواج کردم .خداروشکر مادرشوهرم خوبه.ولی منم اوایل جبهه میگرفتم هر حرفی میزد ناراحت میشدم منظور بد میگرفتم از بس گوشم پر بود از اینکه مادرشوهر بد  هست. بعد یکی دوسال دستم اومد چی به چیه!خلاصه قبول دارم هر چی باشه مادرشوهرهه  ولی بد آدمو نمیخوان 

خوب بودن و گذشت برای من جواب داد.

برای خودم ناراحت شدم که چرا اوایل جبهه گرفتم