2737
2734

ایا ممکنه رویش مجدد مو اتفاق بیوفته؟؟؟پوست سرم قشنگ معلوم شده،دیگه مو رو سرم نمونده،ینی دوباره مثه قبل میشه؟؟؟

منکه میخوام این ماه می خوام برم مزوتراپی

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

واااي دقيقا منو توصيف كردي😭

پلي كيستيك و هورمون مردونه بالا داشتم

ديگه موهام يك چهارم قبله بخدا

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای من با مشکل هرمونی کچل شده بودم

ولی الآن سه ماهه با مکمل ها و یه سری دارو سختگی که به سرم زدم خیییییلی بهتر شده

تلبته دکتر از سرم عکس گرفت گفت ریشه ها هنوز از بین نرفته و قابل برگشته

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2731
2738
وای من با مشکل هرمونی کچل شده بودم ولی الآن سه ماهه با مکمل ها و یه سری دارو سختگی که به سرم زدم خی ...

عزيزم كلا چه چيزايي استفاده كردي

ینی درمان کردی و دیگه در نیومد؟من پوست سفید سرم معلومه

نه والا هر چيزي جز ماينوكسيديل زدم

هييچي به هيچي

منم قراره برم،ولی آیا واقعا تاثیر داره!

دیگه اخرین راهه برا من

انشاءالله که برا هممون تاثیر گذاره

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
من دارم میرم مزوتراپی ولی بدتر ریزش مو گرفتم هر چی هم میگم ب دکتره میگه ن مال مزو نیست رسما دارم کچل ...

موادش فرانسوی یا کره ای؟

عزيزم كلا چه چيزايي استفاده كردي

ببین من آزمایش هرمونی دادم.زینک و آهن و منیزیوم و کلسیومم کم بود.همه ش را دارو داد.یه آهن قوی ترم داد واسه زمان پریودی

یه قطره ساختگی هم داد

اگه اصفهانی بگو تا دکترم را بهت معرفی کنم خیلی راضی ام ازش

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2706