2726

چند وقته وقتی پتو میارم شبا رومون میندازیم یه چیزی نیشمون میزنه وخارش میگیریم دخترمو بیشتر نیش میزنند 

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من توی برنجام هس

هررررکاری کردم نرفت

همسایمون برگ بو داد گذاشتم توی سطل نفله شدن خداروشکر

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
بله

یه حشره ریز فقط پیدا کردم تو نت عکسشو دیدم زده بود بید فرش حالا بید نیش میزنه

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
من توی برنجام هس هررررکاری کردم نرفت همسایمون برگ بو داد گذاشتم توی سطل نفله شدن خداروشکر

ساس تو برنجم میره مگه

وای وای سریع برین سم پاش بیارین چند روز هم نباید خونه بمونین ما پارسال خونمون پر شده بود به شدت خون ...

چه علاعمی دارند من چیزی پیدا نکردم با دقت زیاد دیدم چیزی نبود

خونه ای عموی بابام ساس دارن بیچاره ها شبا لامپارو خاموش نمی کنن ومصلح می خوابن

کاری برای نابودیشون نکردند

ساس تو برنجم میره مگه

نمیدونم

ی چیزای خیلی ریزی تو برنج و حبوبات میاد و حبوبات و برنجارو سوراخ میکنع 

همسایمون گفت ساسن

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
نمیدونم ی چیزای خیلی ریزی تو برنج و حبوبات میاد و حبوبات و برنجارو سوراخ میکنع  همسایمون گفت ...

شبیه کرمند درسته

شبیه کرمند درسته

اره تقریبا

بال پرواز هم داشتن

2706