2737
2739
عنوان

😭😭😭خانمادلم بدجورگرفته

160 بازدید | 37 پست

دلم گرفته مادرم قشنگ جلوم گفت اون خاهرمو شوهرشو بیشتردوست داره،انگار تیری خورد تو قلبم،،،دوتاخاهرهم بیشترنیسیم،،چکاکنم اروم شم،همه فک وفامیل هم میگن فرق میزاره،،،بخام توضیح بدم سه تا صفحه کامل میشه،،،فقط تاهمین حد که منو شوهرمو ادم حساب نمیکنه مخصوصا شوهرم،هچ بدی هم درحقش نکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در این جور موارد

رفت وآمد کمتر کدورت کمتر

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2738
مادرا میگن ولی مثل هم دوست دارن یه بار خودتو بزن به مریضی امتحانش کن

چندوقت کروناداشتم تو خونشون،زنگ خالم میزد گریه میکرد ولی بخاطر این که اون دومادش باما قهره و ازترس کرونا نمتونه بیاد پیشش

چندوقت کروناداشتم تو خونشون،زنگ خالم میزد گریه میکرد ولی بخاطر این که اون دومادش باما قهره و ازترس ک ...

حالا چون پیشش بودی 

خیالش راحت بوده که پیششی

اگه دوست نداشت میگفت اصلا خونه م نیا کرونا داری

خاهرم تو مجردی کارهایی کرده ک اگه الان دومادمون بفهمه طلاقش میده،،این کارهاروهم شوهرمن خبرداره ولی به روش نمیاره،،،سرهمینم ک انداختن گردن شوهرم باهم قهریم،،،بجاهوا شوهرمو داشته باشه ک چیزی نگه هوااونارو داره،،،بخدا بدنیسما بعضی موقعها اقد دلم میشکنا مخام بایه خط ناشناس پیام دومادمون بدم بهش بگم

خواهرم سره ازدواجش خیلی مامان بابامو اذیت کرد همین مادره من جهاز هیچی براش کم نزاشت ولی موقعه جهاز خ ...

برامن بادوتابچه هنوز مبل نخریده برااون دو دست،گفته قالی میگیرم که خاب داشته باشه

2706