2726
عنوان

خودکشی بخاطر 2میلیون😐

| مشاهده متن کامل بحث + 6861 بازدید | 330 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی که توضیح دادم دومی پلی استور سرچ کنید 2captcha ربات داره،نصب کنید رو گوشی هر هزار کپچا که بزن ...

چطوری پرداخت میشد این سه چهار دلار

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
2728
نه اولیه دروغه ولی دومی رو راستش امتحان نکردم

دروغ که نیست من خودم از کاربر samin_aیاد گرفتم

و واقعا واریز کردن دلار

حتی سرچ کنی کلی سایت ایرانی معرفی کردن ۲captcha را

حتما با سایت دیگه اشتباه گرفتی

باید وب مانی بسازی چون متعلق به روسیه هست تحریم نیست درگاه پرداخت بین المللی هست

ممنون عزیزم درباره وب مانی توضیح میدی؟

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم

موهات بلنده؟ 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

خانمی یه پیشنهاد بهت بدم؟؟ 

میتونی بری ارایشگاه اگه موهات بلنده بفروشی خیلی هم پول میدن من دوستم ۱ ملیون گرفت

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2706