2737
2734
عنوان

خودکشی بخاطر 2میلیون😐

6861 بازدید | 330 پست

الان عضو شدم عضویتمم مبارک😐

بچه ها من اومدم دردودل کنم خواهش میکنم نه توهین کنین نه فحش بدین نه سرزنش 

چند وقته کلنجار میرم با خودم و زندگیم فقط یه راهی پیش روم بزارین توروخدا

بچه ها من 29 سالمه یه بچه دارم8 سالشه یه شوهر دارم خیلی غیرتیه من کلی هنر داشتم نزاشت هیچکدومو ادامه بدم منو زندانی کرده تو خونه چیزی لازم داشته باشم میخره وگرنه پول نمیده بهم حدود یک سال و نیم پیش یواشکی از آشنایی دو میلیون قرض کردم آنلاین ساخت یه چیزیو یاد بگیرم و اونو انجام بدم بلکه پول دربیارم چون واقعا لازم دارم .....

ادامه پست بعد

لطفا نگین پولو میخوای چیکار😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
2738

خواهرم ‌شوهرت معنی غیرت رو نمی دونه این تعصب کور کورانه هس

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

اون کارم که نگرفت هیچ من رفتم زیر بار قرض اونم 2میلیون 😢😢 

بخدا 2ت برای من خیلی زیاده

پدرمم وضعیتش طوری نیست که از اون بگیرم آشنا چند بار خواسته ولی ایندفعه گفت تا عید جورش کن چه خاکی سرم بریزم شوهرم بفهمه میکشه منو

دیگه ذهنم کار نمیکنه میخوام یه بلایی سر خودم بیارم

2706