2733
2734

بچه ها فرش 700 چطوره بدرد میخورن؟ یا ن، من 5 تا لازم داریم، پولم نداریم ک گرون بخریم 700 شانه تو دیوار زیاده

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نومیخوای بخری؟قیمت داری؟

آره عزیزم، 700 شونه  9 متری تو دیوار زده 2 میلیون

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

اره بابا برای جهیزیم 700 خریدیم خیلیم خوبه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738
فرش هزار شانه اصل رو ماه قبل خریدم جفتی سه میلیون ونیم نگین مشهد

قیمتش خوبه مبارک باشه، من 9 متری قیمت کردم 2 میلیون، 700 شانه هس، تراکم 2550

بله من دارم راضی ام

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
اره بابا برای جهیزیم 700 خریدیم خیلیم خوبه

ن ما رسم داریم کل وسیله بزرگا رو داماد بگیره شوهرم دستش خالیه 

آره عزیزم، 700 شونه  9 متری تو دیوار زده 2 میلیون

اینی که میگی 700 نیست طرح هفتصده مواظب باش کلاه سرت نره. من 6 ماه پیش خریدم یه جفتش شد 5600 اینی که تو میگی ارزونه حتما یه ریگی تو کفششونه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
قیمتش خوبه مبارک باشه، من 9 متری قیمت کردم 2 میلیون، 700 شانه هس، تراکم 2550

مال من صفر بود واقعا تراکم ۳۲۵۰

گر خواهی جهان در کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
700 شونه عالیه، شوهر من بافنده کارخونه فرشه، برا خودمونم 700 گرفتیم، چون پاخورش خوبه و ساییده نمیشه

مرسی عزیزم، آخه قیمتا تودیوار خیلی خوب زده، فکر کردم 700 شونه خوب نیس

2706