2737
2734
عنوان

عجیب شدن رفتارای داداشم یعنی میتونه کار جن ها باشه😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره داداشم قشنگ همین جوره مثلا میشینه به گلای قالی میگه چرا تو این رنگی هستی دوستت این رنگیه کی ...

خب این نشون میده که هوش و کنجکاوی فوق العاده ای داره،اکثر بچه ها اصلا به چیزا توجه نمیکنن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

وای نگو

خواهرم وقتی دارم درس میخونم .

توخیالات میاد مثلا دست یک نفر رو میگیره میاد پیش من کتکش میزنه 

همش دعواست بین منو اون

میگم د برو اون ور کتکش بزن میگه نه اینجا خونشونه تو پاشو عین گداها نشستی دم درشون 

درحالی ک من کنار کمد لباس هام میشنم درس میخونم😂😂😐👊

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
2731
وای اره داداشم قشنگ همین جوره مثلا میشینه به گلای قالی میگه چرا تو این رنگی هستی دوستت این رنگیه کی ...

والا من سی سالمه گلای فرشو نگاه میکنم تصویر میاد ب چشمم از نظرتومنم جنی ام؟😐🤔😂😂😭

2738

ب بیماری های روانی و روانشناس و روان پزشک ایمان بیاریم جای خرافه پرستی سطح علممون رو ببریم بالا...هر اختلال روانی کار جن نیست

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
خب این نشون میده که هوش و کنجکاوی فوق العاده ای داره،اکثر بچه ها اصلا به چیزا توجه نمیکنن

حالا پسر من ۳سال و ۹ماهشه 

دیشب باباشو داداشش خواب بودن 

ما خانوادگی خر و پف میکنیم و نفس کشیدنامون تو خواب صدا داره

پسرم میگه مامان ما وقتی میخوابیم هم نفس میکشیم یا فقط وقتی بیداریم نفس میکشیم

اصن کپ کردم از سوالش

من تا این سن انقد فیلسوفانه نفس کشیدن رو به چالش نکشیده بودم😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

نگران نباش داداش من از دوسالگی یه دوست خیالی داره به اسم علیرضا😶 درحدی باورش داشت که میخواست وارد خونه بشه میگفت اجیااا حجاب داشته باشین علیرضا میخواد بیاد اب بخوره😑😑😑 الان ١١ سالشه هنوزم تو خیالاتشه خیلی هم بهش خوش میگذره اما دیگه میدونه علیرضا واقعی نیست😂

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706