2703
2553
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به جاریم گفت میخواستم طلاقش بدم افتاده به دست و پام  در صورتی که هیچ بدی بهشون نکرده بودم مثلا ...

خوشبحالت با این شوهرت

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
رفت به مادرم گفت که دخترتون بیارین طلاقشو بگیرین

بمن اومد تو روم گفتهمین حرف طلاقو منم رفتم ازش شکایت کردم دلم خنک شد 😁😁😁😁😁الان شدم عروس خوبه مهربونه😜انقدر بهم احترام میذارن نگو...بعضی حقشونه بنشونیشون سر جاش بفهمن پاشونو نباید از گلیمشون دراز تر کنن😙😙😙

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2720
به جاریم گفت میخواستم طلاقش بدم افتاده به دست و پام  در صورتی که هیچ بدی بهشون نکرده بودم مثلا ...

منم برام مشابه این اتفاق افتاد بعد متوجه شدم جاری الکی گفته،پس بیشتر حرف مادرشوهر داشته باش تا جاری،باهاشون خوب باش ولی رابطت کم کن

بهم گفت خونه جدا بگیر براوخودت پیش من برا زندگی نیا

خدا پدرشو بیامرزه برو براش دعا کن ک ب نفع تو کار کرده😉

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

ایران نیستن ما اونموقع محرم بودیم دنبال کارای عقدمون بار اول تلفنی حرف زدیم بهمگفت تو عروس دلخواه من نیستی هیچوقت براتون دعای خیر نمیکنم گفتم ک و ن لقت به درک که نیستم 

الان تا شوهرم یه چی میگه میگم من عروسشون نیستم به من نگو زنگ زدن بهمون پول بفرستین میخام برا پسرم زن بیارم گفتم بشین تا بفرستم انگار که‌ تو جوب ریخته برم جمع کنم بیارم برا خانم 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2714
بمن اومد تو روم گفتهمین حرف طلاقو منم رفتم ازش شکایت کردم دلم خنک شد 😁😁😁😁😁الان شدم عروس خوبه مه ...

توروم که خیلی گفته که بذار برو اما بعد اینکه باشوهرش رفتن خونه ی مادرم که بیار دخترتو طلاقشو بگیر داداشم اومد دنبالم منم گفتم اگه قراره جدابشم باحرف اون جدا نمیشم زنگ زدم به شوهرم گفتم که مادرت اینکارو کرده اونم بهش گفته بود به چه حقی دخالت میکنی بعد اون دیگه اصلا درمورد زندگیمون دخالت نمیکنه یه بار سنگ رویخ شد بسشه😁

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

زیاد.مثلا یبار شوهرم گفت پسر عموم اومده خوابم (فوت شده)یه خیرات براش بدیم.منم پنجشنبه شد خیرات کردم براش فرستادم خونه مادرشوهرم خواهرزادم بردش بعد مادرشوهرم فکر کرد من فقط برای پدرخودم خیرات دادم منو دید گفت زنی که مهریشو نبخشه خیراتش به هیچکس نمیرسه 😕

❤ 
 چجوری ۲۸سالتونه و دختر ۱۷ساله دارین😟

گفتن ک تو تاپیکای دیگه بچه خودشون نیست این بزرگوار دختری رو ب فرزندی قبول کردن من ک ندیده عاشقشون شدم😍😍😍خدا حفظشون کنه🙏

خانواده همسرم دخالت چنداني ندارن دركل ادماي بدي نيستن  فقط عقدم مثل عروسي بود  توشهر ما  اكثرا عقد پاي خانواده دختره ،شوهرم ميگفت عروسي نگيريم ديگه، به مادرشوهرم كه گفتم بعد كه ديد منم تا حدودي موافقم .گفت فلاني عروسي ميخواد بگيره بالاخره جوونن بعدا نگي واسه من نكردين در حالي كه فلاني جاريم بود كه سطحشون خيلي پايينتر ازمن بود حتي عقدش هم پدرشوهرم اينا گرفته بودن منم اون موقع بيست ويك سالم  طوري گفت جوونن انگار من چهل سالم بود خيلي بهم برخورد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
توروم که خیلی گفته که بذار برو اما بعد اینکه باشوهرش رفتن خونه ی مادرم که بیار دخترتو طلاقشو بگیر دا ...

خداروشکر 😛😍👏👏👏

به مادرشوهر بيشتر ميشه اعتماد كرد تاجاري 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706