2733
2734
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم مجرد هم متاهل؟🙄

عزیز دلم منظورم اینکه باجود زندگی مشترک و گرفتاریای متاهلی  که دارم اما روحیه ی شاد دوران مجردیم و کنار نزاشتمو واسه خودم وقت میزارم عزیزم♥️🌹

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
.... الان دوهفتس مریضه بهش زنگم نزدم....ازش متنفرم..... حالم از خودم بهم میخوره......منی ک حتی زیر ...

فقط امضات😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
2728

چند روز بعد عروسی بهم گفت فکر نکنی اینجا اومدی بخوری بخوابی هااااا اینجا باید کار کنی و گفت الهه (زن برادر شوهرم که فوت شده) هم ۱۷ سال کار کرد آورد پسرم و بچه هاش خوردن اول عقدم میگفت ما خیلی رفتیم خواستگاری ۳۰۰ تا هر چی بیشتر بری بدتره قاطی میکنی بد انتخاب میکنی 

عزیز دلم منظورم اینکه باجود  زندگی مشترک و گرفتاریای متاهلی  که دارم اما روحیه ی شاد دوران ...

آها چقدرخوب😍😍

موفق باشی عزیزدل

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2738
یعنی طلاق گرفتی؟

نه دوباره برگشتم شوهرم و خانوادش خوبن خدایی اما به پول و مادیات حساسن از اونجایی که هر کسی یه ایرادی داره اونهاهم این عیب و دارن منم نه پول دارم نه میتونم بدم گفتن بیا نمیخوایم منم برگشتم اما خب مادی گراست ذاتشون 

هنوزم رفت و آمد میکنید ؟

الان کروناس رفت و آمد نمیکنیم فقط خونه مادرشوهرم میریم ولی اصلا مشکلی ندارم اتفاقا میرم خونه خواهرشوهرام خیلی خوش میگذره خیلی احترام میذارن و محبت میکنن 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2706