2737
2734
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست
تاپیکت انرژی منفی داره باعث میشه بیشتر به رفتاراش دقت کنی و ازاین به بعد بیشتر عذاب بکشی  بهتر ...

دقیقا من سه ماهه نمیرم خونشون به حدی آرامش دارم انگار تولد دوباره اس برام 

گاها یاد کارا و حرفاشونم میفتم ولی سعی میکنم حواسمو‌ پرت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا من سه ماهه نمیرم خونشون به حدی آرامش دارم انگار تولد دوباره اس برام  گاها یاد کارا و حرف ...

بهترین کار برای اونایی ک دوسمون ندارن گرفتن خودمون از اوناست

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
بهترین کار برای اونایی ک دوسمون ندارن گرفتن خودمون از اوناست

من استدلالم‌حالا واسه خودم اینه چه دلیلی داره برم‌جایی که نه من اونجا خوشم نه اونا بامن به جاش با اون دوستام که همو‌درک میکنیم شده تلفنی صحبت میکنم 

حالا من مساله ام‌خود شوهرمم هست به شدت وابسته به خانواده اش هست و‌خبررچینی میکنه خدا به من صبر بده تا شرایط طلاقم فراهم شه

2731

من که مادر شوهرم خیلی خوبه واقعا تازه بنده خدا اون یه وقتایی میاد بهم میگه سوگل ناراحتی ؟؟ چیزی ناراحتت کرده؟؟  هر وقت پریود میشم برام غذا میاره ،تو بچه داری پا به پا کمکم کرد خدا وکیلی خدا ازش راضی باشه 🥰🥰💋💋💙

من استدلالم‌حالا واسه خودم اینه چه دلیلی داره برم‌جایی که نه من اونجا خوشم نه اونا بامن به جاش با او ...

اره واقعا بهترین راه همینه 

وای چ بد ......خدا بهترین هارو براتون رقم بزنه گلم

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
ممنون عزیزم منم خودمو سپردم دست خدا تا ببینم تا کی باید تنبیه شم 🤦‍♀️

عزیزم کفر نگو هرکی یه مشکلی داره هممنون یه جوری داریم امتحان میشیم

2738
 گلم دخترم از منو همسرم نیست ♥️

هم مجرد هم متاهل؟🙄

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2706