2737
2734
عنوان

بدترین حرفی ک مادرشوهرتون بهتون زده چی بوده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 158 پست

بنظر من ادم با عروسش دوست باشه خیلی قشنگ تره همیشه همه دور هم میمونن من یه بچه ۲۱ساله بودم با این کارا فقط منو شبیه خودش کرد همین من اگر روزی مادر پسری بشم انقد به عروسم میرسم که پسرم همیشه تو ارامش باشه و تو خونش تنش نباشه  این دختر با هزارتا ارزو میاد خونه پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید ببخشید عذر میخوام بی ادبیه ولی ما تو یه ساختمونیم سه ماه بود اومده بودم جاریم یه جریانی برای من درست کرد که مادرشوهرم هفت جدو آبادمو فحش داد و گفت خیلی خیلی منت سوراخ کو...نمو ببری بیای پایین بی خانواده مهمونای پدرسگت از در من نیان تو ... تا نفس میکشم یادم نمیره چون هیییییچی نگفتم فقط گوش دادم هیچ تقصیریم نداشتم بخدا... جم کردم برم شوهرم نذاشت 

2738

عروس اولی منم ۱و نیم سال بعد من وقتی ما تو خونشون اواره ایم واس پسر ۱۸ سالشون ک ن سربازی رفته ن کار داره ن خونه رف خواستگاری واس جاریم انقد کادو های گرووون طلا ملا دوبرابر خرید منم طلبکار گفتم چیه چرا واس شوهر من نکردی واس این پسرت میکنب مگ نمیگفتی ۳ تا پسرت ی اندازه ان برگشت گف اخه اون عروسم دختره (من چون دوران مجردیم ی نامزدی ناموفق داشتم ۲ ماهه) ینی بدجور دلم شکست در عرض ۱ ماه همون جاریم خانواده شوهرمو اولش ک با خاک یکسان کرد بعدشم شکایت و کلیییبب بی ابرویی

بهم گفت اینم مثه باباشه میره ۶ تا روت زن میگیره بعدم یه بار دیگه ام یه کتو شلوار نشونم داد گفت که این کتو شلوار دامادیه شوهرته میخواست با فلانی ازدواج کنه همه چی ام براش جهیزیه گرفت من نزاشتم ازدواج کنن

میدونی چیه من یکم افسرده م ولی خیلی نسبت به حرفای مادرشوهر و خواهرشوهرام حساس نیستم باهام خیلی خوبن ولی ممکنه ی حرفیم بزنن ناراحت بشم به روم نمیارم به شوهرمم نمیگم ولی ی طور نامحسوس ارتباط رو کم میکنم که خودشون میفهمن و معذرت خواهی میکنن یا یجوری از دلم درمیارن چون شوهرم تک پسره طاقت دوریشو ندارن

مامان دوتا دخمل ناز 😍
 کاش تلافی میکردی😔

به خاطر من تلافی همیشه خوب نیست 

این بی احترامی خیلی بزرگیه که بهشون چیزی بگه 

مثلا من تو واتس آپ یه وضعیت گذاشتم گفتم اینکه نمیبخشمت بعضی وقتا ارج نهادن به شخص مقابل و حقیر کردن خودمونه بهتره فقط سکوت کنیم همینکه از کسی بدت بیاد خودش بزرگترین انتقام در حق اون شخصه چون باعث میشه از محبت ما محروم بشه، مثلا رفیقی داشتم چند بار یه چیزایی بهم گفت من رفت و آمد رو کم کردم ولی باز بخشیدم الان اون رو یه آدم پ رمدعا میدونم چون مثلا ما میدیم و درباره فوتبال صحبت میکردیم گفتم این بازیکن حقش نبوده و تو بخاطر اینکه طرفدارشی میگی حقشه گفت چون ازاین فوتبالیست خوشم میاد باید همیشه بهترین بازیکن بشه جنتی اگه بدترین باشه

اینقدر از الین حرفش بدم اومد ولی خودشم اوند که به میزان فهم و درکش پی بردم 

2706