2737
2734
منم میگرن دارم.از دو روز مانده به پریود ی دردم شروع میشه .من سمت راست سرم درد میکنه چشم راستم دیدش ک ...

چه خوب ک بهترشدین ان شااله خوب بمونین

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط این قطره هست؟ داروی دیگه ای هم هست؟ خودمم اصلا دوس ندارم قرص بخورم

من یه دوره کامل این قطره رو خوردم قبلا اگر هفته ای دوبار میگرن میگرفتم بعد این قطره شد سه ماه یکبار خیلی کمتر شد، دکتر بری دارو میده اما خیلی اثر نداره، داروشم فقط یکم درد زمان میگرن رو کمتر میکنه اما درمان نداره

بستگی به نوع میگرن داره گاهی نصف سر و چشم ها درگیره  گاهی خوشه ای هست فقط زمانی که میگیره لبن ...

بچم همش جیغ میزنه وگریه میکنه فعلن تابزرگ نشه وضعم همینه. مال من ی طرفست باتخم چشمم.

کسانی که میگرن دارن توی روده هاشون الکل زیادی تولید میشه...اینا باید قندو شکر و شیرنی جاتو بزارن کنا ...

هرکسی یجوره، مثلا من اگر همون اولش که نقطه های نورانی میاد جلو چشمم چایی نبات غلیظ بخورم درد میگرنم کمتر میشه

2738
کسانی که میگرن دارن توی روده هاشون الکل زیادی تولید میشه...اینا باید قندو شکر و شیرنی جاتو بزارن کنا ...

دیگه چ چیزایی؟ ممنونم ازتون

من یه دوره کامل این قطره رو خوردم قبلا اگر هفته ای دوبار میگرن میگرفتم بعد این قطره شد سه ماه یکبار ...

اره مادرم خدابیامرز میگرن شدید داشت. دکترم میرفت فقط موقت خوب میشد‌ هرسالم بد وبدترمیشد. نمیخوام مثل اون بشم😓

اره مادرم خدابیامرز میگرن شدید داشت. دکترم میرفت فقط موقت خوب میشد‌ هرسالم بد وبدترمیشد. نمیخوام مثل ...

روحشون شاد، خیلی بهش فکر نکن، خود استرس یکی از علتاش میتونه باشه، سعی کن با سروصداهای بچت کنار بیایی و عصبی نشی که سردرد بگیری، عمیق نفس بکش، یکم ورزش کن، اینا میتونه بهت کمک کنه

اون روزازخوردن قهوه پنیر سس تنداینا دوری کن سعی کن بخوابی جایی که اروم تاریک باشه

دخترم۶ماهشه یابایدبغلش کنم یا جیغ میزنه فعلن نمیتونم😓

2706