2737
2734
عنوان

همسرای نمونه میشه بیاین

85 بازدید | 4 پست

خانوما من هنوز ازدواج نکردم ولی فک می کنم قراره تو زندگی مشترکم با هر ادمی شکست بخورم 

نمی دونم چجوری بگم دوست خوبی هستم همراه خوبی هستم ولی به نظرم زن خوبی نمی تونم باشم 

در بهترین حالت دوست معمولی خوبی هستم 

فرق دوست و خانوم بودن چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یعنی چی هنوز خبری نشده انقد نفوس بد میزنین؟هرچی بگی همون میشه ی کم انرژیتو مثبت کن!!!

خب شوهر نداشتم ولی با خواستگار که حرف زدم 

با پسر که صحبت کردم همین حسو گرفتم همیشه

2728

به هر چی فکر کنی همون میشه من همیشه هر چی راج به همسرم فکر میکردم همون شده 

پس به چیزای خوب فکر کن 

من همیشه فکر میکردم چند سال انتظار میکشم برا بچه تو مجردیم الان سه ساله مشکلیم ندارم ولی باردار نشدم و منتظرم

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖