2726
عنوان

خز ترین 😂🥴

234 بازدید | 29 پست

بیاین از خز ترین کارایی ک خودتون کردین یا از کسی دیدین بگین بخندیم😂

حالا خر ترین کاری ک تو مجازی دیدین یا تو دنیای واقعی😂

توقع دارم بترکونین💪😉😎

مـــا گــنــاه مــیــکــنــیــم کــه خــدا بــخــشــنــده بـــمــونــه🔥🖤💎

کلیپسارو ب یاد بیارید و تویع کنید

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من کلا آدم خزیم

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کلیپسارو ب یاد بیارید و تویع کنید

وای نگووووو کلیپسای اندازه اتوبوس😫😂خداروشکر از اون دوران گذر کردیم🙌

قطعا سیبیلام تو دوران نوجوونیم ضایع ترین چیزیه که میتونم بگم😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
کفشای تن تاک تو دانشگاه 😄

وای منم داشتمشون رنگ سورمه ای چقد احساس شاخ بودن ب ادم دست میداد😂😐

وای نگووووو کلیپسای اندازه اتوبوس😫😂خداروشکر از اون دوران گذر کردیم🙌

اخ اخ🤣🤣🤣میگفتن بش چی ؟اها مسکن مهر

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706