2410
2553
عنوان

غذاهای خوشمزه ی دختر داییم🤨😑☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4459 بازدید | 249 پست
منم یبار استکانا رو انداخته بودم ظرفشویی قرصشو عوض کرده بودم و دفه اولم بود... وقتی چای میخوردن دیدم ...

وای خیلی بد میشه اینجور موقع ها

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
من ناهارم نخوروم تازه از سر کار اومدم خیلی خسته و گرسنه م😭

🥺🥺برو بخور.خسته نباشی

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد افاده ای نیست ولی همیشه از تمیزی و کارای خودش تعریف میکرد الان دیگه رفت و امد نمیکنیم

من ندیدم یکی از خودش تعریف کنه ولی شنیدم بقیه از یکی تعریف کنن

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2456

مامان من

الهه ی پذیرایی و آشپزی و دیزاین و دکوراسیون خونه و مهمونی دادنه

حیف که اخلاق نداره  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
زیاد افاده ای نیست ولی همیشه از تمیزی و کارای خودش تعریف میکرد الان دیگه رفت و امد نمیکنیم

ببخشید میگنوتعریف از خود.....

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2714
دهنت سرویس، تو کی ای دیگه😅🤣🤣🤣🤣

تازه وسط حرف زدنش پا میشم میرم...اوایل اصن اینطوری نبودما...خستم کرد کاراش   

یهو مجبور میشه ادامه چاخاناشو به دیوار بگه  

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
ندارم خب نپختم نبودم که بپزم☹

☹سیب زمینی سرخ کن

برا من یبار سلام نداد با صدای بلند گفتم نشنیدم سلامتو      بعضا یه شارلاتانی میشم ...

ما دوتامونم همو ادم حساب نمیکنیم😂😂😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
تازه وسط حرف زدنش پا میشم میرم...اوایل اصن اینطوری نبودما...خستم کرد کاراش     یهو مجبور ...

😆😆😆😆😆 وااااای خداااااااا ، کار خوبو تو میکنی

☹سیب زمینی سرخ کن

اینقد خستما در حد اینکه فقط یه گاز به سیب زمینی خام نشسته بزنم جون دارم....خخخ

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2706